Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak lány (iker aszcendessel)...

Halak lány (iker aszcendessel) és oroszlán fiú (skorpió aszcendessel) mennyire illik össze?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 18:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Csak érdekel, nem hiszek az asztroló

giában...

2010. jún. 10. 18:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, főleg az aszcendensek nem tudom, hogy vannak.

Csak tapasztalatot tudok írni:

én halak lány vagyok, párom oroszlán fiú

Én imádom, nagyon szerelmes vagyok 2,5 éve. Kevés pasi van, akire felnézek, őrá maximálisan, mert nagyon okos, nagyon intelligens, helyes, olyan finom humora van, lehengerel az életben a határozottságával. Én tudom, hogy nem szeretnék határozatlan, kiegyensúlyozott pasit, attól messze elmenekülök.


Ő viszont szerintem már nem igazán szerelmes belém. Valószínű nem vagyok neki elég jó nő. Az elején imádott, minden félretett pénzét autóra költötte, hogy hozzám kijárjon látogatóba (vidékre), csodálatos volt minden 1,5 évig.


Olvastam én összeillést jelző horoszkópokat, és van abban valami, hogy egy halak nő mindig mellőzöttnek fogja érezni magát az oroszlán férfi mellett. Én legalábbis sose éreztem úgy, hogy büszke lenne rám. Lassan emiatt me is romlik a kapcsolatunk, érzem.


Amúgy skorpióval összeillenénk, állítólag.

2010. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...kiegyensúlyozatlan pasit nem szeretnék (elírás volt)
2010. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Hal logikátlan és sejtelmes, ami nem túl vonzó a büszke és uralkodásra termett Oroszlánnak. A szex összetartja őket, mivel az mindkettejüknek fontos. A Halaknak feltehetően imponál az Oroszlán. Néhány szerelmes találka után azonban kiderülhet, hogy ez nem egy életre szóló kapcsolat. Az Oroszlán túl dinamikus és lobbanékony, a Halak pedig érzékeny és befelé forduló. A Nap uralta Oroszlán fényében képtelen érvényesülni a Halak diszkrét varázsa. Tűz és víz, szó szerint.
2010. jún. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyire, mert az egyik a vízben él, a másik pedig a szárazföldön. :)
2010. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!