Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák jegyű nők! Nálatok mik...

Rák jegyű nők! Nálatok mik azok a tulajdonságok, amelyeket néztek egy fiúban a párkapcsolathoz (külső, belső), illetve mivel lehet titeket levenni a lábatokról, mik tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
A válaszok alá legyetek szívesek kort is írjatok !

2018. ápr. 8. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Es a rák aszcendensű nők írhatnak?:D 23L
2018. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, az ő véleményüket is egyaránt várom !
2018. ápr. 8. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ami más jegyben van.

Nehogy azt hidd hogy egy rák jegyű mást néz mint egy bak, vagy mérleg jegyű nő.

2018. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
57%
Bocsánat, de hogyan lehetne 7,442 milliárd embert elosztani 12 jegyre a születésük alapján? Nincsen olyan ismerősöd, akivel közel van a születésnapotok? Mennyire hasonlítotok? Minden tulajdonságotok azonos? Gondolom nem, hacsak nem egypetéjű ikrek vagytok...
2018. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy RÁK nő vagyok. A RÁk nőre MINDENKI azt mondja, hogy családcentrikusak. Na ez az én esetemben nem igaz, mert nekem nincs családom, viszont gondoskodó vagyok, ahogy a legtöbb rák nő. A rák nők érzékenyek, úgyhogy ne próbálj meg ajtóstól a házba rontani.
2018. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En szeretem ha valaki akaratos mert en is az vagyok, kommunikativ lehessen beszelgetni vele...

Legyen joszivu, es megbizhato..

De ezek mind mind alap tulajdo sagok szerintem egy normalis kapcsolatban...


Eddig 3 vizontom volt, es egy bikam van jelenleg...


Ami kozos bennuk mind szep formas teste volt na nem szalkasra kigyurt.. Szep szeles vall nem vekonykak volt kis poci mindenki ek de torodtek magukkal...

Mind akaratos volt es tudta mit akar.. Ahogy en is ebbol szokott nemi balhe lenni de aki nem ilyen volt annak sok voltam..

Mindnek nagyon kulonleges kisugarzasa volt, pedig kulsore egyik sem volt egy matyohimzes a bikamat kiveve..

Nagyon igenyesek, sokat adtak az etelek minosegere, szallasra kenyelemre luxusra... Amiket en is ertekelek..

A szex mindenkinel kozponti szerepet jatszott de a vizontoknel nyitottak voltak sok mindenre, nem szegyenloskodtek nem zavartatta oket semmi... Amit nagyra ertekeltem en is egy kis vadoc vagyok:) A jelenlegi bikammal a leheto legjobb minden mert O mind a mennyiseget mind a minoseget tudja hozni amit en kolcsonosen viszonzok de o mar joval zarkozottabb ilyen teren de ugy gobdolom meg lehet nyitni azokat a kapukat:)

Hozzam rengeteg turelem kell, neha kicsit folenyes is vagyok es ha ugy erzem h elakarnak nyomni kap a fejere az illeto.. Csunyan.. Sajnos.. Nem vsgyok feltekeny tipus am ha a partnerem az engem bizonyos keteteken belul nem zavar meg tetszik is ha valaki ugrik mikor ugy latja hogy kell...

Ertelmes palikat kedvelem akik felfogjak elsore amit mobdok es az elsosorbsn az oszinteseg....

Ha nem en nem karattyolok hisztizek csak csinalom akkor en is ugy a dolgomat ahogy gondolom a masikra tekintet nelkul...


Rak vagyok oroszlan aszcendenssrl es oroszlan holddal...:)

2018. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!