Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen nőre vágynak a skorpió...

Milyen nőre vágynak a skorpió jegyű férfiak? Külső, belső tulajdonságok, tapasztalatok alapján.

Figyelt kérdés
Főleg ilyen jegyű férfiak véleményére lennék kíváncsi aki úgy gondolja, hogy tipikusan Skorpió, de nők véleményét is szívesen fogadom tapasztalatok alapján. Milyen tulajdonságokkal kell rendelkezni egy nőnek, hogy beleszeressen a Skorpió férfi? Mennyire kell jól kinéznie, mi az a plusz döntő dolog amiért igazán kellesz neki a nő?

2017. febr. 1. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Egy skorpio ferfinak teljesen mindegy, a legyet ropteben is.
2017. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1: Ez hülyeség. Van skorpió ismerősöm, több is. Egyik sem egy Casanova. Egynek csak egy párja volt egész életében, a felesége. Egy másik tök átlagos, néhány kapcsolattal. És van olyan is, akinek kifejezetten nehezen megy a párkapcsolat megtalálása, kialakítása.

Ha a barátnőikre gondolok, akkor semmi hasonlóságot nem látok bennük. Tehát nem tudnék ilyen írni, hogy mi tetszik egy skorpió férfinak.

Én egyébként nő vagyok, de skorpió. Nincs ideálom. Sokféle típus tetszik. A kisugárzás fog meg. Nem egy konkrét külső.

2017. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Olyanra aki jó szabja vívó ,össze tud rakni egy karabélyt.

Nem visong minden hülyeségen ,de emellett legyen szelid ,kedves ,okos .

Karcsú, erős ,ne legyen nagy képű ,fehér bőrű ,kék szemű .

Kővessen, a' társam legyen amikór szembe szállok az idegenekkel !

Ivászatban azért nem kell követnie ,de segítsen majd pince naplót vezetni vagy megvenni a' cukrot és a' permet szert.


Ha még valikenek ez lesz esküszöm hinni is fogok benne .

Nekem skórpió a' csillag jegyem ,azért írtam meg .

2017. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ultraboy ***** válasza:

Kollegám Skorpió!

Egyedülálló gyakran beszélünk a nőkről.


Szereti az egyéniségeket, akinek van egy saját stilusa. Utálja a tucat nőket. Szereti ha egy nő tájékozott a nagy világból és velős véleménye is van róla. Szereti az erős szexuláis kisugárást. Nem a nagy mellekre bukik hanem inkább a kisugárzásra.

2017. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ezt én is kipipalnam, legjobb baratnom (volt) palija szinten skorpió jegyű volt és ha jól Emlekszek tobbi bolygója közt is megtalálható volt.. Túlzás nélkül állíthatom hogy egy jelenség vagyok (na nem azért mert pink a hajam stb) csupán a kisugárzás miatt. Ezt mások véleménye alapján mondom. Ez a kedves Skorpió Úr egy hazavato bulinal ott aludtunk többen nalluk

2017. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*naluk egy ágyban a baratnojevel aki nekem a legjobb baratnom illetve én.. Hajnalban arra keltem mikor a baratnom lement mosdóba vagy valahova hogy simogat és meg akart csokolni... kérdezem h mit gondol??? Ő meg hallgatott mikor kimentem a szobabol utánam jött magyarázkodni... Nem mondtam el a legjobb baratnomnek több éves kapcsolat volt együtt éles miegymas, csak miután szakítottak..
2017. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jozso89 válasza:

Az hogy skorpió bem mindig jelenti azt hogy olyan is, erősen függ a személyiségtől is.

Én vérbeli skorpió vagyok, tehát asztrológiába nem jártasok is rám szokták sütni hogy felismerni a stílusról.

Vonz a szép de amiért igazán megveszek ha egy nő magabiztos, határozott és szókimondó. Imádom ha benne van a játékban és nem fél ellenszegülni. Imádom ha lehet vele jó nagyokat veszekedni, utána jó nagyokat .....

Tehát egy tüzes vérmérsékletű csaj.

Csak izgalmas nő jöhet szóba, aki velem tart pl száguldozásban vagy sportban és legalább annyira élvezi mint én. Ne legyen egyhelyben ülős, mindenre bólogató könnyen megbántódó sírós maca. Legyen csábos, nőies, persze gyönyörű és amolyan húzza el a madzagot előttem tipus akiért ölni is hajlandó vagyok.

2017. júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!