Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valakinek van tapasztala...

Valakinek van tapasztala arról hogy egy ikrek fèrfi mennyire hűtlen?

Figyelt kérdés
Képes egy ikrek fèrfi hosszu távú kapcsolatra?

2018. ápr. 22. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanolyan hűséges, mint egy vízöntő, bak, bika, nyilas, Apache helikopter típusú férfi.
2018. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
42%
Az iker férfival nagyon nehéz tartós kapcsolatot kialakítani,ráadásul nem a hűséges csillagjegyek közé tartozik.
2018. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
51%
*ikrek
2018. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
78%
Falra mászom amikor az emberek a horoszkópoktól várják a válaszokat. Ugyanolyan mint egy rák, vízöntő, vagy bak. Nincs általánosítás. Ki kell ismerni az alanyt és kész.
2018. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 lehet valami alapja mert rám a két harmada igaz. Vagy ott van a parhoroszkòp a szüleim házasságára és a testverem kapcsolatara teljesen illik
2018. ápr. 22. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Nekem katasztrofális tapasztalatom van egy ikrek férfival, nemhogy nem hűséges, hanem kettős, hármas, négyes vagy még több életet él, profi hazudozó.

Hát előttem lebukott, rendőrségi feljelentést is kellett tegyek.

2018. ápr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát szeretnek trükközgetni, mellébeszélni, ha nem is járnak rosszban, akkor sem túl egyértelműek, mintha attól félnének valami baj történne, ha kiszámíthatók és őszinték valakivel, mármint azzal, akit elvileg szeretnek...


És a hűség-hűtlenség:

Ők inkább kíváncsiak, és azért tartanak több vasat a tűzben. Meg eléggé tudnak ragaszkodni valakihez, nagyon is.... De közben igen a kíváncsiság eléggé hajtja őket. És ha más nők után koslatnak, azt azért csinálják titokban, mert valójában nem akarják elveszíteni a párjukat.... Szerintem fárasztóak és idegesítőek...

2018. ápr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Az ikrek ferfit nem tudom,de noben az ikrek,kacer,es csapodar,hutlen,es hazudozo,harsany,es ketszinu,akiket en ismerek..Bocsi a normalis ikrektol,mert vannak kivetelek...

De latszolag baratsagosak,beszedesek,viccesek,ezert sok ember kedveli oket,en nem ,mert atlatok rajtuk.

Sok no munkatarsam ikrek jegyu,es a ferjem exszeretoje is az volt,pofatlanul csalta a parjat idosebb ferfiakkal.Meghivatta magat veluk,kihasznalta oket..

2018. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nem. Az orrom előtt flörtöl össze-vissza, miközben nekem (és saját magának) "örök szerelmet" ígér...


Már csak Testvéri Közösséget és Baráti, ill. Bajtársi viszonyt ápolok vele. Várom a konkrét lehetőséget, hogy kíméletesen SZAKÍTSAK vele.


Részemről már VÉGE!!!

2018. ápr. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ikrek viselkedése attól függ, hogy TE milyen személyiség vagy. Ha alacsony az ingerküszöböd, ne kezdj egy ikrek férfival. Nem mindig őszinte, de saját maga védelmében. Sokat beszél, de keveset mond, de a saját maga védelmében. Nagyon kevés embernek nyílik meg, pedig nagyon mély gondolkodású. Az ikreket azért tartják felszínesnek, mert csak ennyit mutat magából. Flörtöl másokkal úgy, hogy észre sem veszi, vagy legalábbis tagadja. De ennél tovább azért nem megy olyan könnyen. Ezt a határt már csak akkor lépi át, ha VELED "nem stimmel valami" az ő szemszögéből. Ha kiválaszt téged, szeret téged, és bízik benned, mindent meg fog tenni érted. Aktív és életképes jegy, minden élethelyzethez kiválóan alkalmazkodik. De csak akkor válassz ikreket, ha nagyon empatikus vagy és birkatürelmed van. Ha nem érted meg őt, a rossz oldalát erősíted...Na, azt nem kívánom.
2018. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!