Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok, mi lehet a...

Mit gondoltok, mi lehet a csillagjegye illetve hány éves lehet?

Figyelt kérdés
gy ránézésre mit gondoltok, milyen csillagjegyű lehet a képeken látható illető és szerintetek hány éves lehet? Ha leirtok egy csillagjegyet akkor miért gondoljátok, hogy az lenne neki? mi alapján? Így kép alapján mi az első benyomásátok róla, milyen ember lehet? [link]

2018. máj. 6. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Születési dátum

1997. szeptember 28.

Ebbol rajossz a csillagjegyere.

2018. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Szóval ez a típus jön be neked? He... tippelni lehet? Melyik csillagjegy született májusban? Nos, igazán nem vagyok otthon az ilyesmiben. Talán vízöntő? Csak úgy beugrottak a vízi élőlények, olyan rája képe van. Az évszámot mondjuk 25-30 év között tenném vagy valami ilyesmi.

"mi az első benyomásátok róla, milyen ember lehet?"

Valószínüleg felszínes passzív agresszív... Szívesen beverném a képét, még fizetnék is érte, hogy jól elgáncsoljam. Legszívesebben rajzszöget tennék a cipőjébe vagy jól arcon köpném, kidobnám egy repülőgépből ejtőernyő nélkül.

2018. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért írtad ezt, amit írtál?
2018. máj. 6. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
2. Ez szuper volt! :D
2018. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Miért írtad ezt, amit írtál?"

Mivel én is sportoló vagyok (hobbi sportoló) utálom, hogy többet keres, mint én, mellesleg nekem még csak nem is fizetnek érte. Igazságtalan, pedig sokkal jobb vagyok annál a nyomoréknál!

2018. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha jobb vagy, bizonyíts.
2018. máj. 6. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ha jobb vagy, bizonyíts."

Egy sérülés miatt 1 évet kihagytam, mellesleg "bizonyos okokból" nem tudtam folytatni, pedig mostanra a válogatottban lennék.

2018. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazságtalan! Lepontoztok, de bizonyára azt a rájaképű fellenne pontozva, ha idetévedne. Istenem még panaszkodni sem hagyják az embert. xD Na mindegy. Ha játszani fogok a válogatottban, nem fogom aláírni az autogramotokat. 😏 Mellesleg mi a végeredmény, mármint a tippelésnek?
2018. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dupla szűzkombó
2018. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ikrek :D

És olyan 22-25 lehet.


Azért írtam ikreket, mert egyik ismerősöm az és hasonlít rá ^^

2018. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!