Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha a horoszkópom bika, az...

Tiriel kérdése:

Ha a horoszkópom bika, az aszcendensem halak, a holdjegyem meg nyilas, akkor szerintetek milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, hogy mit gondoltok erről a hármasról. Mi a véleményetek, milyen vagyok? Jó vagy rossz összetétel, tetszik nektek? Kérlek, osszátok meg velem. Fiú vagyok.

2018. jún. 14. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Húha, hogy fértek meg egymással, egy bika és egy hal? A nyilas melyikteknek szól be leginkább? Ha jellemzőek rád ezeknek a jegyeknek a tulajdonságai, akkor elég fura keverék vagy. :-)))))
2018. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha veszek egy kiló húst, egy csipet sót és egy tányért, abból milyen étel lesz?


Kérdező, a horoszkóp ennél jóval összetettebb...

2018. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 D-Mano ***** válasza:
100%

Létezel te egyáltalán? Vagy te egyáltalán valamilyen? Vagy mindig másmilyen vagy/ másmilyennek érzed/ gondolod magad?


-A következőkkel lehet, nagyon mellé fogok lőni- pár mondatban jelezz vissza kérlek, és/vagy 1-10-ig pontozd, mennyire találtam el.

-Minél több bolygó van az I. Házadban, annál kevésbé lehet jól belőni a személyiségedet ezen 3 adat alapján. Pl. nekem se Napom, se Aszcendensem, se Holdam nincs a Bakban, mégis erős Bak-vonásaim is vannak, mert az I. Házamban ott van a Bak uralkodóbolygója, a Szaturnusz.


Kényelmes ember vagy, nehezen kezdesz bele dolgokba, viszont mozgásigényed van.


Ha valamibe belekezdesz, szereted azt végig is csinálni, de nem vagyok benne biztos, hogy ez mindig sikerülni szokott. Pl. azért, mert más kezd érdekelni, vagy túl lassúnak érzed a haladást, vagy elbizonytalanodsz az egész értelmén, és inkább otthagyod.


Szeretnél stabil alapokat teremteni pl. a mindennapjaidban és a személyiségedben, mégis sokmindent valahogy mégis elnagyolva, vagy összeszedetlenül csinálsz.


A legtöbb dologról megvan a határozott véleményed, sőt szereted azt kifejezésre juttatni, de vagy az van, hogy, ahogy kimondod, már nem is vagy annyira biztos a véleményedben, vagy nem tudod pont úgy megfogalmazni, ahogy szeretnéd, vagy csak úgy nem veszik igazán figyelembe.

Ha közölsz valamit- akár a véleményedet, akár az igényeidet, vagy bármi mást-, törekszel arra, hogy barátságosan/ nyugodtan közöld, és, hogy lehetőleg ne bánts meg vele senkit- bár előfordul, hogy erőteljesebben, csipősebben fejezed ki magadat, mint szeretted volna, és ezen lehet, hogy te magad is meglepődsz.


Ábrándozó vagy és nagy ötleteid vannak.


Empatikus, bizonytalan.


Szereted élvezni az anyagi, földi örömöket. Kaja, pia, szex, a természet szépségei (gyanítom szeretsz kirándulni).

2018. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-esnél a pont
2018. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 D-Mano ***** válasza:
44%

#5-ös


Így igaz! Sőt, pontOK.

Simán: össz. 4.

Kettőspontokkal együtt: össz. 8.

Ékezetekkel együtt pedig: össz. 36.


Persze csak, ha jól számoltam. 😊😊

2018. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Felszarvazott, halvérű hungarista?
2018. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Buta. Mert horoszkóppal foglalkozol.
2018. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kíváncsi ember vagy. Én nem értek a horoszkóphoz, csak megpróbálom megtippelni. :) Kedves, segítőkész, őszinte, empatikus:) Én ezekre tippelek:):) Kipróbáltam ezt a ráhangolódós dolgot:D És ezek jöttek ki vele:D:D
2018. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*félénk is tán; meg ott írták föntebb a bizonytalant; én is ezt érzem picit. Hogy társaságban olyan vagy; egyedül nem tom;
2018. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! Érdekes dolgokat írtatok. Igaziból arra voltam kiváncsi, hogy mennyi infót lehet leszűrni 3 fő paraméter megadásával.


#1: Most már egyiknek sem, jó az összhang :D

D-Mano: Igen, létezek :D 10/5

#8: Ajaj, valaki rámhangolódott. Nagyon nagy vonalakban lehet, hogy igazad van :D

2018. jún. 19. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!