Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az ascendensem?

Mi az ascendensem?

Figyelt kérdés
2001. Március 31.-én születtem, 23:30 kor

2018. jún. 23. 18:13
 1/10 anonim válasza:
43%
Elvileg Skorpió az aszcendensed. A Hold jegyed pedig Rák. :)
2018. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Bogár
2018. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol születtél. Feltételezem, hogy Magyarországon, ebben az esetben Nyilas vagy Skorpió, de nagyon határon van.
2018. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miért fontos hol születtem ?

Amúgy Jászberény

2018. jún. 23. 22:24
 5/10 anonim válasza:
75%
Nyilas az aszcendensed, de nagyon közel van a Skorpióhoz is...
2018. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 D-Mano ***** válasza:
66%

Azért fontos, hogy hol születtél, mert az aszcendens (magyarul "kelőjegy") azt jelenti, hogy adott földrajzi ponthoz képest adott pillanatban melyik csillagjegy kelt fel a keleti horizonton a születésed pillanatában.

És itt az adott földrajzi pont az a település, ahol születtél. Az aszcendensed, ha 2 jegy határán van nem mindegy, hogy valahány kilométerrel errébb vagy arrébb születtél: mert, ha errébb akkor az X csillagjegy az aszcendensed, ha viszont arrébb, akkor már Y csillagjegy az aszcendensed. És ez nagyon nem mindegy - persze csak asztrológiai szempontból.

2018. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Magyarország területe elég kicsi, szóval nincs olyan sok variáció, mint mondjuk Oroszország esetén. Illetve az Északi és Déli félteke is számít, mert egyes jegyek az Északi féltekén kisebb ideig tartanak, más jegyek pedig a Déli féltekén töltenek rövidebb időt. Ezek miatt számít a hely. Jászberény esetén Nyilas az ascendensed, de pl. ha Győrben születtél volna ugyanabban az időpontban, akkor már Skorpió lenne.
2018. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
hagyd ezeket a hülyeségeket, ne foglalkozz ezzel. Tanulj inkább, itt a nyári szünet, a sok hülye bulizik, belőled még lehet valami..
2018. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tislerics Máté ***** válasza:

#8! Egyetértek!


A tanulással legalább tudást fogsz birtokolni, ami a valóság jobb megértését segíti...


Az asztrológia sajnos csak áltudomány. Nem megfigyeléseken alapuló tudás, hanem egyszerű kitaláció....

2018. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is március 31-én születtem!!! :D
2020. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!