Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak vagyok, és lány. Aszcenden...

Bak vagyok, és lány. Aszcendensem szűsz. Szerintetek a Kos, vagy a Nyilas illik jobban hozzám?

Figyelt kérdés

A halak véleményét most nem kérem, mert erről őket külön megkérdeztem korábban -.-" Kár hogy szinte mind utálják a bakokat :'(


nemet, jegyet, és ha lehet aszcendenst írj!


Köszi szépen


2010. jún. 18. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha már az asztrológiából akarsz kiindulni a párválasztáskor, akkor csináld meg a Placidus programmal (letölthető a netről) a teljes radix-horoszkópodat, mert pusztán a napjegy és az aszcendens alapján nem lehet valakit jellemezni. Egyébként meg a bolygók csak hajlamosítanak, de semmiben nem döntenek helyetted, azzal élsz együtt boldogan, akivel akarsz.
2010. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ó b.asszus, hát nem ez alapján akarok dönteni, csak érdekel mások véleménye -.-"


Olyan NEHÉZ ezt mind megérteni???

és szeretném, ha csillagjegyet írnátok nekem.

2010. jún. 18. 17:13
 3/19 A kérdező kommentje:
ti nem unjátok ezeket a hirdetéseket? Nem, nem szeretnék női epilárort...
2010. jún. 18. 17:14
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyik jegy sem illik hozzád, mert mindkettő tűzjegy, és a sírba fogod kergetni őket a földhözragadtságoddal. Inkább Bikával próbálkozz.
2010. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Töltsd le a gépedre az Adblock-ot, az nem engedi megjeleníteni a reklámokat.
2010. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
kössz! nem töltök le semmit...
2010. jún. 18. 17:23
 7/19 A kérdező kommentje:
inkább veszek egy epilátort
2010. jún. 18. 17:23
 8/19 A kérdező kommentje:
XD
2010. jún. 18. 17:23
 9/19 A kérdező kommentje:
de a sírba fogtok engem dönteni... lééééééééééééécciiiiiiiiiiiii írjátok meg a saját csilljegyeteket is! kösz.
2010. jún. 18. 17:24
 10/19 anonim ***** válasza:
Kos vagyok.
2010. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!