Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha nincs házasságra utaló...

Ha nincs házasságra utaló kapcsolódás?

Figyelt kérdés

Ha egy képletben nincs házasságra utaló kapcsolódás, bolygók ami utalnak a hosszútávú kapcsolarta stb akkor ha az a két fél összehazasodik nem fog működni a dolog?


Tapasztalatok?


2018. aug. 23. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Itt komoly válaszokat ne várj, ide csak trolkodni szoktak.Sajnos.Írj inkább egy asztrológusnak a neten, tőle kérj tanacsot.
2018. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudsz nekem ajánlani valakit? Aki megbízható és komoly?
2018. aug. 23. 12:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen kapcsolódások vannak egyébként.
2018. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

Az, hogy hülyeség.


Az egyik legkomolyabb asztrológus szakember megcsinálta aképletem, közölte, hogy számomra az élet nem a családról és nem a tanulásról, hanem a segítésről szól. Karrierem sem lesz, mert mindig mások támogatása lesz az első.


Akkor már 4 gyerekem, 11 éves boldog házasságom és építészirodám volt, melynek a vezető mérnöke voltam.

2018. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"Az egyik legkomolyabb asztrológus szakember" - Akkor mégse lehetett olyan jó. :-) Valamit nagyon rosszul értelmezett.
2018. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A segítés és mások támogatása lehet a családod és az ügyfeleid segítése és támogatása is. Elképzelhető, hogy neked ez dominánsan jelenik meg, mert ezzel feladatod van, de a körülmények megteremtése simán megy, azzal nincs feladatod. Lehet valaki elvileg szakértő, ha nem tudja jól értelmezni és elemezni a lehetőségeket, akkor hiába a hírnév. 1-1 feladat többféleképpen jelenhet meg az életünkben, ezt nem mutatja meg pontosan az elemzés, hogy mi melyik útvonalon fogunk haladni a megoldáshoz, mert ahhoz több lehetőség van. Úgy, mint egy futóversenyen is van mondjuk 4km, 12km, félmaraton meg maraton is, mindenkinek az a célja, hogy beérjen a végén időben, de hogy melyik távot választja, az egyéni döntés, függ a felkészültségtől, az edzettségtől, sőt, lehet a felkészültséged alá is lőni, de kihívásként megpróbálhatod a nehezebbet is, aztán vagy megugrod, vagy nem. Egy kezdőnek a 4km is kihívás, egy rutinos már tud menni maratonra, de mindkettőnek fárasztó lesz, saját magához mérten. Ehhez tudnám hasonlítani az elemzést. Lehet látni, mivel van dolgod, de az utat te választod meg, hogyan akarod elérni a célt. Attól meg, hogy valamivel nincs dolgod, még nem biztos, hogy egyáltalán nem lesz jelen az életedben, csak nem azon lesz a hangsúly, mert az ott lesz, futóversenyeken pl. nem kell feltétlenül frissítésről gondoskodnod, mert a frissítőpontokon a szervezők ezt biztosítják, ezzel nincs dolgod, hogy ott legyen, ott lesz, neked csak érte kell nyúlnod, ha szükséged van rá.
2018. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

5

Széles tömegek szerint az egyik legismertebb. Azért mentem el, mert kíváncsi voltam, hiszen olyan sokan dicsérték, és magyarázták, hogy de, de, mert ez egy tudomány és majd meglátom ...


Megláttam. Azt, hogy ez nem tudomány, hanem humbug.

2018. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

6

Ne haragudj, de ez rizsa. :)

És semmi köze a valósághoz.


Nézd, pontosan és gondosan figyeltem rá, hogy a testbeszédemmel ne adjak semmi jelzést a jellememről, életemről, és a jeggyűrűt is levettem.


Nem, nem vagyok a család segítője, sem az ügyfeleimé.

2018. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem, nem vagyok a család segítője, sem az ügyfeleimé." - Hát, ha te cseszel a családodra nagy ívből, és nem kötsz jó üzleteket, akkor valóban nem vagy egyikük segítője sem. Ezt azért gondold át még egyszer. :-)


De én nem akarlak megingatni a gondolkodásmódodban, csak egy kicsit másképp látom a dolgokat, mint te. Gondolom, fizettél is az illetőnek az elemzésért, én meg csak a megfigyeléseimre hagyatkozom, és senkitől egy fillért nem kértem, és asztrológusnak sem fizettem, mégis működik a dolog.

2018. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ne sértődj meg, de amit művelni próbálsz, az belemagyarázás, tartalmatlan és értelmetlen.
2018. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!