Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmok össze tudnak kapcsolódni...

Álmok össze tudnak kapcsolódni? Pl a párommal tudunk egyformát álmodni egyszerre?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy létezik-e ilyen hogy 2 ember álma össze kapcsolódik? PL ha párom fekszik mellette és én azt álmodom, hogy dobom a labdát felé de ő meg azt álmodja hogy én dobom a labdát neki. Létezik ilyen?

#álom #kapcsolódás #azonos álmok
2014. jan. 25. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, hacsak nem véletlenszerűen, vagy ugyan nem ugyanazt az álmot látjátok, de vannak benne hasonlóságok, amikre rá lehet erőltetni, hogy ugyanazt álmodtátok.

Esetleg ha valami speckó masinával összekötik az agyatokat, akkor elképzelhető ilyen jelenség. De szerintem ma még nem létezik ilyen gép, működő legalábbis biztosan nem.

2014. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előtte drifteltetek?
2014. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!