Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy kos nő és egy skorpió...

Egy kos nő és egy skorpió férfi kapcsolata, hogy működne, milyen légkörrel bírna?

Figyelt kérdés

Gondoltam, rövidítek az értelmetlenül futott körökön, amik ezt a kérdést olvasva felmerülhetnek, így tisztázok pár dolgot előre :)


- Az asztrológiában konkrétan nem hiszek, viszont a különféle jellemrajzos, kategorizálós rendszereket szeretem, érdekesnek tartom őket.

- Nem magamon alkalmaznám a választ, - bak vagyok, a családtagok csillagjegyét tudom, de nincs köztük a két megjelölt típusból, így tapasztalatra építeni nem tudok - csak van egy olyan szokásom, hogy változatos időközönként rákapok egy ilyesféle rendszerre (enneagram, számmisztika, MBTI), aztán kreálok két kitalált karaktert, akiken pár novellában alkalmazom az elméletet. Afféle hobbiként.

+ Mivel kitalált emberekről van szó, nyilvánvalóan nem tudok több bolygót és csillagot megadni a pontosításhoz.


Ehhez kérnék segítségként olyanoktól külső "igazolást", akik jobban otthon vannak a témában :)



2018. szept. 2. 01:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint a reciproka tökéletes. Szenvedélyes, izgalmas, tűzes némi csipkelődéssel.

(Én és a párom vagyunk így, úh saját tapasztalat)

2018. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#8-as: Köszönöm a választ! Értem a te nézőpontodat is, hogy ez miért lehet bosszantó, az én szemszögemből meg azért volt kissé bosszantó, mert mielőtt feltettem a kérdést, elkezdtem keresgélni. Ha valakinek adtak már rá válaszokat, ne tegyem fel huszadjára is alapon, de a lényeg mindig elsiklott a hasonló kifakadások meg a trollkodás miatt, nekem meg ez volt sok :/ De így már sokkal előrébb vagyok, ezt a könyvet meg megpróbálom majd előkeresni akkor :)


#10 - Megint lemaradt a kérdés alatti magyarázat vagy csak a szövegértés a bajos? Meg tulajdonképpen... Neked nem mindegy, hogy milyen figurákat használva írok a fiókomnak, puszta kikapcsolódásként, mint amilyen másnak a tévénézés? :D Mint írtam, nekem az a szokásom, hogy fogok egy ilyen személyiségelemzős rendszert, kiválasztok típusokat, majd írok róluk pár novellát. (Az, hogy valakinek vannak alapvető tulajdonságai, egyébként se zárják ki a személyiségfejlődést.) Hálás vagyok, hogy újfent sikerült a kérdéshez kapcsolódóan nyilatkoznod... Komolyan, ha tőled megkérdezik, mennyi az idő, akkor rávágod, hogy tegnap ilyenkor elmentél a boltba és mit vettél? Vagy, hogy miért nem szerez be egy órát? Nem tanácsadást kértem, hanem választ a feltett kérdésre. Szerintem nem olyan bonyolult a képlet, hogy ne lehessen megérteni.


#11 - Köszönöm! :)

2018. szept. 4. 00:20
 13/17 anonim ***** válasza:

Értem a kérdésedet, csak semmi értelme.

1. Nincsenek tipikus jellemek.

2. Ha te csak a saját szórakoztatásodra írsz, ahhoz ott vannak a női magazinok felületes jellemzései, az bőven elegendő kell, hogy legyen, itt sem fogsz többet megtudni.

3. Ha másoknak is akarsz írni, és idővel profitálni akarsz, akkor jellemfejlődés nélkül nem lesz érdekes a történet. Csak egy sablon lesz a sok tucatból.


Mindegy, azt csinálsz, amit akarsz, csak az ilyen felületes gondolatmenetek ártanak a témának, félrevezetik az érdeklődőket és növelik a trollok számát.

2018. szept. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A fejlődést arra értettem, hogy ha valakinek vannak bizonyos személyiségi pillérei, azok nem akadályozzák meg benne, hogy fejlődjön. Én speciel egy olyan típus vagyok, aki szeret irányítani, jól érzi magát tőle, ha szervezhet, ha kézben tarthatja a folyamatok koordinálását, ettől még örökre egy parancsolgatós sablonember leszek? ':D Kétlem.


A legutóbb pszichopata karakterrel írtam, igaz, hogy nem akarok az ország legnevesebb írója lenni, de van a saját magamnak szóló munkámmal szemben igényesség bennem. Így speciel a pszichopatás esetnél megnéztem egy csomó dokumentumfilmet, olvastam prezentációkat a témában, olvastam sorozatgyilkosokról és híres pszichopata karakterekről.


Olvastam ebben a témában is jellemzéseket, az általad említett női oldalak zöme ellentmondásos információkat ad elő, egyszer ezt szerepeltetik, egyszer azt. Ezért fordultam olyanokhoz, akik értenek is a témához, nem csak "ez a divat alapon" összehordanak egy cikket mindenből, ami eszükbe jut, illetve esetleg olyanokhoz, aki tud gyakorlati példát is hozni magáról vagy a környezetéről.

2018. szept. 13. 03:33
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem bunkózni akarok, de szereted a fojtogatós, lekötözős szexet? Mert ha igen akkor elég jó.
2018. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15!

És amúgy tényleg

Ezért nem kell lepontozni,igazat ír! Persze van aki tudja türtőztetni (egy ideig/vagy csak nálad és majd szérnéz”...) a lényeg hogy vágynak erre a fajtára/stílusra.

2018. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kivételesen igaza van #15-nek!

Tapasztalatból mondom(#11)

2018. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!