Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek fèrfi-skorpió nö kapcsol...

Ikrek fèrfi-skorpió nö kapcsolata?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 03:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
"A skorpió megeszi az ikreket reggelire" ;)
2018. júl. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Mivel az ikreknek 4 lába van, még több helyen tudja megszúrni őt a skorpió. Ezért nem ajánlott.
2018. júl. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Mi nyilas nő, halak férfi vagyunk. Állítólag abszolút összeegyeztethetetlen páros, csak rossz kapcsolat lehet belőle, stb... Ehhez képest évek óta megvagyunk, erősebb kapcsolatban, mint az asztrológiai szempontból tökéletes párok. Nem ezen múlik.
2018. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szerintem meg jó pàros lehet,bàrmit is ír az asztrologia.
2018. júl. 8. 12:04
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Skorpió jegyű férfiként mindig jól kijöttem az Ikrek jegyű nőkkel, bár esetemben ugyebár, fordított az alapfelállás.
2018. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Arkhowar ***** válasza:
81%
A feleségem skorpió én ikrek... Öhm eddig nem passzolt semmi amit rólunk írták bármilyen hókusz... Mármint horoszkóp...
2018. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok- egy filmcímet idéztem. Amúgy a napjegy nem túl mérvadó a párkeresés témában. 😊Sokkal bonyolultabb ennél az asztrológia.
2018. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Jászay András ***** válasza:
A horoszkópból kiragadni a Nap állását, és figyelmen kívül hagyni az összes többi planétát, az Aszcendenst, ezek egymáshoz viszonyított helyzetét, mindezek összehasonlítását a két születési horoszkópban, természetesen nem adhat pontos választ a kérdésre. Ha komolyan érdekel a kérdés, keress meg egy komoly asztrológust, add meg mindkettőtök pontos (óra, perc) születési idejét és helyét. Az újságokban megjelenő napi előrejelzések, leírások semmit sem érnek, függetlenül attól, hogy hiszel-e vagy sem az asztrológiában.
2018. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egy ikreket ismertem és vele egész jól kijöttem. Kicsit emlékeztet a kosra.
2018. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szerintem mind a kettö megeheti egymàst nem csak reggelire,de attol mèg imàdhatjàk egymàst.
2018. júl. 29. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!