Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki, mit èrt azon hogy a...

Ki, mit èrt azon hogy a "skórpió megeszi az ikreket reggelire" az asztológia szempotjàbol? Tapasztalatokat, vèlemènyeteket szivesen vàrom!

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Az ezosok használják ezt, mert erősebb az egyik a másiknál.
2018. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Hét helyesírási hibát vétettél ebben a két mondatban.
2018. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Alapvetöen a skorpio egy parancsolgato, arrogans tipus, amit a szabadszellemü ikrek nehezen visel el.
2018. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy régebbi magyar film címe.Talán Rudolf Péter játszik benne.

Amúgy azt jelenti,hogy a Skorpió erősebb jellemű az Ikreknél.

2018. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
...lehet h igazad van,de szerintem a skorpió is szabadszellemü.Vannak skórpiok akik nem feltètlen parancsolgatóak,arrogànsak.Vannak köztük "normàlisabbak"is.Kedvesek,okosak,emberibbek...az ikrek valóba szabadszellemüek,de intelligensek,akàr egy skorpió.Szerintem fej fej mellett haladnak...csak màs megközelítèsböl làtjàk a vilàgot!...csak tapasztalat!
2018. okt. 5. 01:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, tudom, csak kicsit kisarkitottam, hogy vilagos legyen a különbseg. Nekem pl skorpio az aszcendensem :D Szoval semmi bajom az egyik jeggyel sem.
2018. okt. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elvileg mindenben különböznek, elem, minőség, stb. Az egyik intellektuális, a másik érzelmi beállítottságú. Az Ikrek menekül az érzelmei elől, nem nagyon mer behatolni ebbe a világba. Jobb esetben elkezdi kielemzi őket, de akkor se merészkedik mélyebbre. A Skorpió meg épp ellenkezőleg, ennek pont a nagymestere. Ha úgy vesszük, előfordulhat, hogy jobban ismeri az Ikrek személyét, mint ő maga. Ebben az összefüggésében "megeheti reggelire".
2018. okt. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
...mondasz valamit,kedves vàlaszadó!😂...szerintem pont ezek miatt,hogy az egyik intelektuàlis beàllítottságú a màsik èrzelmi,ezek miatt pont kiegèszìthetik egymàst.minden ember szemèlyèben fontos mindkettő!...ezek hogy egyensúlyban legyenek mindkèt csillagjegynèl sokat formàlhatnak egymàson.
2018. okt. 8. 08:48
 9/10 A kérdező kommentje:
...szerintem az ikrek is megeheti a skorpiót reggelire🤣
2019. aug. 27. 00:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az asztrológia határozza meg, hogy ki az erősebb és a gyengébb jellem.
2020. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!