Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz férfinek milyen horoszkóp...

Szűz férfinek milyen horoszkópú nő való?

Figyelt kérdés

Hozzá kell tennem, hogy csak részben vagyok tipikus szűz. Művészlélek vagyok, humán beállítottságú, örök elégedetlen. Viszont nyitott vagyok, és soha nem nyugszok, mindig kell valamit csinálnom.

Előző párom mérleg volt, és túlzottan ráültem a szeretetemmel. Sejtheti mindenki, hogy egy mérleg hogy viseli ezt. Az elején jó neki, igényli is, de aztán... No mindegy. Szerintetek mi illik egy szűz férfihoz?


2010. jún. 24. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
bármilyen nő megteszi, hogy a szüzességét elveszítse :P
2010. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg igaz volt még előző mérleg páromra, hogy nem volt hajlandó vitázni soha, így egyre csak gyűltek bennem a dolgok, amik nem tetszettek. Lehetetlen volt vele problémákról beszélni.
2010. jún. 24. 14:59
 3/13 anonim válasza:
100%
Én szintén szűz vagyok, de az ellenkező nemből. :) Hozzám elvileg a bak, bika és rák pasik passzolnak, a mostani párom rák, de ... szóval, vannak gondok! A bátyám szintén szűz, az ő felesége pedig (egy igazi!!) kos. Háááát, az a páros sem az igazi, ugyan lehet életük végéig együtt maradnak, de szegény bátyámat totál elnyomja a felesége, szegény tiszta papucs lett, pedig a lány előtt nem volt ilyen. Bocs, ha nem konkrétan a kérdésedre válaszoltam, de úgy éreztem ezt muszáj leírnom! :) Jó keresgélést!!
2010. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a pontos (óra, perc) születési dátumod?

Mert egy napjegy harmónia nem elég egy boldog kapcsolathoz.

Az éved sem elhanyagolható, pl a kínai horoszkóp szempontjából.

Ha ezeket megírod, jobban be lehet lőni a hölgyeményt.:)

2010. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
írd be a googlebe hogy ki illik hozzám horoszkóp/ki illik a szűzhöz
2010. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A bak illik hozzá, és ez tapasztalat is :)
2010. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Anyósom skorpió, apósom szűz. Nagyon jól elvannak, szinte kiegészítik egymást.
2010. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Skorpió? :o Én biztos kikészülnék, ha a párom tipikus skorpió lenne. :S
2010. jún. 27. 17:03
 9/13 anonim válasza:
64%

na most megsértődtem :D

skorpió L.

2010. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
tapasztalatból halak, oroszlán
2010. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!