Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Meg lehet állapítani születési...

Meg lehet állapítani születési dátum alapján az illető tulajdonságait? /teszt/

Figyelt kérdés

Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy van-e itt olyan "mágus" aki meg tudja mondani milyen vagyok/jellemezni tud pusztán a kérdésből, a kérdés kiegészítéséből, de elsősorban a születési időmből?


Születtem: 1991.08.15 11:30 és fiú vagyok


Akik a legpontosabb választ adják kisorsolok egy zöld kezecske ikont.


2010. jún. 24. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
2010. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Hát....valószínüleg a korod alapján mostanában érettségiztél,ebből következik,hogy még friss a megszerzett tudás,tehát mindentéren vannak ismereteid,legyen az töri,irodalom,de látom helyesírásból nem vagy rossz,talán 4-5-öket kaptál mindig helyesírásra.Gondolom az elmúlt időszakban komolyan elgondolkodtál, hogy mi legyen belőled,a foglalkozásod, hogy továbbtanulj vagy szakmára menj.


"Akik a legpontosabb választ adják kisorsolok egy zöld kezecske ikont"


Szerintem ez alapján van fantáziád és vicces vagy.Mármint szeretsz viccelődni.


Nem hiszek az ilyen jóslásokban.Csak kíváncsi voltam,hogy jól tippelek-e :)

2010. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne, mert nem hiszek az ilyen jóslásokban, de szivesen módositom a véleményemet, ha valaki meggyöz.

Ha valaki vállalná, hogy a születési dátumom alapján valamit leir az életemböl, ami igaz, akkor itt felvállalom, hogy nem ´csalás az egész horoszkóp, jóslás, stb.

Várom a jelentkezöket, akik hajlandóak lennének erre.

(Az, hogy X csillagjegyben születtem és azok hajlamosak erre vagy arra nem elég, ennél konkrétabb dolgokra gondolok)

2010. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes a horoszkópod,

a legszembetűnőbb, hogy a szűzben áll a marsod és a vénuszod is, ez azt jelenti, hogy is fogalmazzak szépen, hogy gondod van, vagy gondod lesz a saját nemed megélésével, ebből kifolyólag előjöhet a promiszkuitás a túlzások, amit az oroszlán napod csak felerősíthet, hisz a jegy hajlamos rá. Vénusz a 10.házban gyakran vonzó külsővel ruházza fel az egyént, de ez a szűzben inkább hideg szépséget eredményez, aszcendensed mérleg és ennek az uralkodóbolygója a vénusz, mint már említettem a szűzben van ez is ráerősít a szűz külsődre. A napod együttáll a jupitereddel az oroszlánban, jószívű vagy amivel néha tüntetsz is, szereted a látványos megoldásokat, de alapvetően a jóindulat vezérel, hajlamos lehetsz kapzsiságra, de ez az állás szerencse-helyzetekre, örökségre utal.a holdad skorpió, amely alapvetően zárkózottságot jelez, és az anya fontos esetleg nem belátott nagy szerepére az életedben, a holdad együttáll az első házadban az aszcendenseddel, ami hideg, mélyen érző fellépést eredményezhet a környezeteddel, de aki elég türelmes bizonyára megláthatja az érzékeny oldalad is. A merkúrod együttáll a vénuszoddal a szűzben, ezek szerint elég jó tanuló lehetsz, mert fontos számodra a "szép" fellépés, a tökéletes helytállás, a rendes, tiszta előmenetel és ezt várod el másoktól is. A szaturnuszod a negyedik házban a család házában van, azt jelzi, hogy ott a karmád ott fog a legtöbb megpróbáltatás érni.

Ennyi elsőre, nem tudom mennyire jók a meglátásaim, csak laikus vagyok, de ha kérdésed van, jelezd.:)

2010. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

[link]


itt lehet ilyesmivel szórakozni nemtom mennyire igaz

2010. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

16.15 vagyok

írok még pár dolgot

az első házas holdad azt jelzi, hogy nagyon hasonlítasz az anyukádra, ő védelmet biztosít neked, de ennek ellenére mindig marad benned egy gyerekes, éretlen vonás. Érzelmi állapotod az arcodra van írva mindig tudják milyen a kedved, vékonybőrű és sebezhető vagy.

A napod a tizedik házban azt jelzi, hogy a munkád kiemelkedően fontos lesz az életedben, van egy életcélod, amit majd mindenáron meg akarsz valósítani, hisz enélkül értelmetlen lenne az életed, lúzerként létjogosultságra sem törekednél. Persze a sikerrel azonosulni is szeretnél, semmi sem érintene rosszabbul mintha olyan dologért ismernének el, ami nem a te műved. Rajongsz az emberi jogokért és biztos vagy benne hogy egy nap fontos szerepet töltesz be a világban.

marsod a 11-es házban azt jelzi, hogy szívesen veszel részt közös ügyekben, állandóan szövetségeseket keresel magadnak,de csak a hozzád hasonlókra "gerjedsz".

szaturnusz a negyedik házban: lehet, hogy gyerekként azt érezted nem találod a helyedet a családban, szigorúan neveltek, felelősségre szoktattak, hamar kellett, hogy felnőtt legyél. Nehezedre esik kimutatni az érzelmeidet és az igényeidet, mert a lelked mélyén azt érzed, hogy magadnak kell előteremtened és kiérdemelned mindent.

Csak akkor tudod majd felmérni szüleid szerepét, teljesítményét, ha te is családot vállalsz,de ezt nem fogod elkapkodni. Kutasd fel családod történetét így könnyebben kibékülsz majd a korlátaiddal.

2010. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Utolsó nekem is segítenél:)) Nagyon jó vagy:))

1985.11.29 -Nyíregyháza

és nő vagyok:))

Köszönöm szépen akár privibe is jöhet:)))

2010. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Még nem kaptam semmilyen visszaigazolást és lehet, hogy egy profi asztrológus azt mondaná az "elemzésemre", hogy rontom a hitelüket. Persze megnézem a tiedet is, de mégegyszer mondom LAIKUS vagyok, csupán sokat olvastam a témában, de én is rendelkezem egészséges szkepticizmussal.

Este küldöm a címedre.:)

2010. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Most látom, hogy nem írtál óra, percet

az pedig kellene hozzá

2010. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Vágjunk bele! Nézzük mi igaz és mi nem.


Második válaszoló:

Igen most érettségiztem, nem tartom magam butának és úgy hiszem tájékozott vagyok valamilyen szinten minden fajta tudományból egy csöppet. Köszönöm a dicséretet, nem túl rossz a helyesírásom, de nyelvtanból mindig gyengébb voltam. A pályaválasztás is stimmel, sok mindenen gondolkodtam, a rendőrtől egészen az programtervező informatikusig. Az utolsó előtti mondat telibe talált, ön az első nyertesünk. :)


Negyedik válaszadó:

Az első gondolatod érdekes volt de nem volt alaptalan. De nagyobb "gond" szerencsére nem lett viszonylagosan "normális" vagyok. Hideg szépség? Sajnos ezt nem tudtam teljesen értelmezni. Tehát jó a megjelenésem de inkább nyers és nem "szívdöglesztő"? A következők szintén passzolnak itt csak ámulok, hogy mi minden igaz pedig laikus vagyok, de lehet csak voltam.

Nézzük a kiegészítést:

Igen, bár nem örülök de hasonlítok édesanyámra, akivel nem túl jó a kapcsolatom, és számomra semmilyen védelmet nem nyújtott. Ezt mindig apukám adta meg számomra. Viszont igaz, hogy mindenki tudja épp milyen kedvem van, sosem fojtom el az érzelmeimet, és könnyen fel lehet idegesíteni. Szintén helyes a következő mondat is "lúzerként létjogosultságra sem törekednél", maximalista vagyok és azt hiszem a véget jelentené, ha nem a maximumot hoznám ki magamból minden helyzetben. Ezenfelül szeretem ha egyetértenek velem, ezért erre természetesen figyelek, hogy csak ilyen emberek vegyenek körül. De itt van egy kis ellentét, hisz mint már említettem, sohasem rejtem el az érzelmeimet, viszont a szükségletem már más téma. Szinte 100%-os az elemzésed fogadd büszkén a második zöld kezecskét!


Amit még fontosnak tartok megemlíteni magamról:

Imádom a szabályokat, de csak azokat amiket én állítottam magamnak. Mindig a maximumra törekszem, nem érem be kevesebbel, ha elrontok valamit napokig rágódok miatta. Nem szeretek sokat tanulni, de a vizsgáimon jól teljesítek ami a sokszor hihetetlen szerencsémen is múlik.

Köszönöm akik részt vettek a tesztben, érdekes volt ennyi mindent visszaolvasni magamról.

2010. jún. 24. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!