Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rak/bika aszcendens bika/rak...

Rak/bika aszcendens bika/rak aszcendens?

Figyelt kérdés

Az elso a no a masodik a ferfi

Venusz mars ikrek ferfinel venusz kos mars rak

Hetedik hazban a skorpio ferfinel bak


2018. nov. 5. 19:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Holdjegyek nonel oroszlan ferfinel bika
2018. nov. 5. 19:15
 2/8 anonim válasza:
60%
Inkább ismerd meg és dönts okosan. Az mennyire ciki, hogy a xxi. században még mindig hisznek ebben a milliószor megcáfolt áltudományos hülyeségben???
2018. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismerem eleg jol tobb eve:) puszta kivancsisag
2018. nov. 5. 21:13
 4/8 anonim válasza:
0%
A neptunusz állásától függ egyébként hexdecimális adatait le tudod írni?
2018. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Soha nem fogom megérteni hogy hogyan lehet egy ekkora marhaságot annyira komolyan venni, hogy még ismerkedés alatt is csak a másik"csillagjegyeit" vizsgálgassa valaki.

Azt meg tényleg nagyon imádom mikor a sok ilyen idióta a rohadt csillagbiszbaszok alapján ítél meg másokat. "Mert ha ez meg az a csillagjegye meg a mars ebben meg abban a házban van akkor biztos egy hülye f#sz az illető." Szánalmas...

2018. nov. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedved utolso, legy boldog hogy az ilyen szanalmas embereket mint mi akiket erdekel az asztrologia beken hagysz.. Otthon oszd azt a keves eszedet is ami van, ott biztosan erdekli az embereket a velemenyed es adnak ra :-)


A csillagok allasabol allapitottam meg hogy olvasni sem tudsz ugyanis ha par sorral fentebb nezel valasykent irtam, hogy evek ota ismerjuk egymast es ez egyfajta kivancsisag:-) Te ostoba

2018. nov. 7. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát te is megtanulhatnál olvasni.

Nem írtam hogy kizárólag rád értem a válaszomat, hanem úgy általában azokra akik ezt az idióta áltudományt képesek komolyan venni.

"Te ostoba."

2018. nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem tudsz olvasni??? Megis ebben a komolytalan kategoriaba irogatsz 😂😂😂
2018. nov. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!