Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán jegyűek! Mi az mbti...

Oroszlán jegyűek! Mi az mbti és enneagram személyiségtípusotok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, van-e összefüggés. Mások is írhatnak, hátha hozzájuk hasonló emberekre találnak.

2018. nov. 15. 01:15
 1/10 anonim válasza:
100%
INFJ 5w4. Szerintem én valamennyire hasonlítok a csillagjegyemre. Oké, nem vagyok egoista drámakirálynő, de mégis csak én vagyok a legextrovertáltabb introvertált. Plusz eléggé szégyellem, de jellemző rám egyfajta beképzeltség, ami leginkább hangos és primitív emberek közelében jön elő (bár az én beképzeltségem sehol nincs az xNTx-k nárcizmusához képest).
2018. nov. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ah! Én INFJ 4w5 vagyok (és oroszlán). Hát ez érdekes... Hasonlóan érzek a harsány, felszínes emberekkel kapcsolatban, bár szerintem ez nem feltétlenül beképzeltség, csak szimplán nem rajongok értük.
2018. nov. 15. 17:29
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezek alapján szívesen lennék 5, sokkal szimpatikusabb, de sajnos többnyire túlzottan foglalkoztat mások rólam kialakult képe :'D :|

2018. nov. 15. 18:03
 4/10 anonim válasza:

Azért szívás 5-ös enneagramnak lenni, mert kb. az egész életemet az köti le, hogy a többi embertől visszavonulva mindent megfigyelek és hatszor kielemzek, amitől egy külső szemlélő számára inkább tűnök INTP-nek. Ez nem is lenne baj, de ott van a kiegészítő Fe funkció, ami folyamatosan azt mondogatja, hogy "Hé, ember! Miért nem kommunikálsz a többiekkel? Szocializálódni akarsz, nem? Érdekel, hogy mi van a többi emberrel, és azt akarod hogy kedveljenek. Akkor miért nem teszel valamit?" A domináns Ni pedig erre: "De nem mehetek csak úgy oda hozzájuk valami random témával. Át kell gondolnom minden lépést, meg kell terveznem, hogy mit fogok mondani. Nem megy ez a beszélgetés-dolog olyan simán." A (túlműködő) Ti pedig: "Különben is, minden amit mondok, felhasználható lehet ellenem a jövőben. Nem túl bölcs dolog csak úgy esztelenül szórni a felesleges információt. Inkább hagyom az egészet, ez a logikus lépés."

Te ezzel mennyire tudsz azonosulni? 4w5-ként is hasonló a mindennapi élet? :D

2018. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Abszolút átérzem :) Kivülről szerintem engem is egy hidegebb NT típusnak tarthatnak, nem tudják feltétlenül, micsoda önmarcangolás lappang a felszín alatt...
2018. nov. 16. 22:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Hatèkonyan csökkentem a súrlódást, szinte már azt mondják rám: simulèkony jellem. Ha belèpek valahová, jellemzően lehűtöm a kedèlyeket. Nem tűröm a rendetlensèget magam körül, a legeldugottabb helyekről is képes vagyok összeszedni az utolsó kos porszemeket is.

Eneos 5W30; API SN/CF

2018. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Kac. Kac.
2018. nov. 17. 16:58
 8/10 anonim válasza:
Kérdező, hát igen, mi valójában ESFJ-k vagyunk INTP testbe zárva :'D
2018. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ESTJ


Ennagram 8 talán.

2018. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ENTJ-a
2020. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!