Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiónak lenni átok?

Skorpiónak lenni átok?

Figyelt kérdés
Sokan utálják a skorpiót, bizonyos tulajdonságai miat emiatt nehezebben illeszkedik be és kevés ember szereti. Átok lenne ebben a jegyben születni?

2018. nov. 17. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet átok is, de lehet áldás is,ugyanúgy mint a többi csillaghegynél.
2018. nov. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Nem átok, de tudnak támadni erős méreggel, éppúgy mint az igazi skorpiók. Azt kell megtanulniuk, hogyan fogják kissé vissza magukat, az indulataikat, a túlzott szenvedélyüket.

Skorpió pasim még nem volt, de azt mondják, jó szeretők pl. mert szenvedélyesek.


Viszont testvérnek (tapasztalom)nem annyira jók, bár szerintem barátságban hűséges típusok és odafigyelőek is általában.


De azért jobb nem megbántani őket, mert akkor megnézheti magát az ember :-D

2018. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Ez a világ így lett kitalálva. Sajnálom.

Abban a bizonyos hónapokban született emberek mind csak hülyék, semmihez sem ertő barmok lehetnek, akikre a kutya se néz rá.


Szóval: nem, ez egy nagy hülyeség, mint amit előbb írtam.

2018. nov. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy átoknak e, vagy szerencsének éli meg - az az adott személy tudati minőségétől függ.
2018. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Én úgy tapasztaltam,hogy nyilas csillagjegyűnek lenni átok-
2018. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen, az egy átok, ha idióták vesznek körül!
2018. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt írják a bulvárlapok, hogy ellenségnek ne akarj skorpiót, barátként meg maximálisan melletted állnak.

Figyelj, ha akarsz a bulvárnak hinni, tedd azt, de az egyén horoszkópja nem csak a napjegyből áll. A bulvárcikkek kb. játéknak jók, előfordul, hogy valakinél ráhibáznak, másnál meg nem, mert nem az a domináns nála. A skorpióságot sokféleképpen lehet megélni, és ezt az egyéni horoszkópok mutatják is.

2018. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszer ez egyszer az.

Mivel sokmindent tudunk néha nehéz nem felhasználni a másik ellen

2018. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

A Skorpió végzetes (!) jegy, a mélységhez kötődik. Ebben nagy lehetőség van, de általában inkább súlyos teher szokott lenni.

Egy érdekesség: a BDSM tipikusan Skorpió cucc. A szadista félre gondolok, a Dominára.

2018. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!