Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Megis melyik lennek en,...

Megis melyik lennek en, Oroszlan vagy Szuz, ha augusztus 23. -an szulettem? Mindenhol maskepp irja:-s

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 21:57
 1/9 anonim válasza:
Szűz, legalábbis én úgy tudo,.
2010. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketto vagyunk. en is aug 23.an szulettem es sokkal tobb oroszlan-tulajdonsagom van, mint szuz... habar abbol is akad.
2010. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi...en is inkabb Oroszlannak erzem magam...es sokszor mar-mar idegesit,ha Szuznek nyilvanitanak:P
2010. jún. 26. 22:44
 4/9 anonim válasza:
100%
Mert Oroszlánok vagytok. :) Augusztus 24-étől van a Szűz csillagjegy. Tuti biztos !
2010. jún. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem is Oroszlán.Én szeptember 23-mal vagyok így,de én meg inkább Szűz mint Mérleg.
2010. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ram is az oroszlan tulajdonsagok illenek. Az en szuletesem nehez volt, aug 22.en mar felig megvoltam, de 24.en bujtam ki teljesen. Eletveszely volt anyunak is nekem is. Oroszlannak erzem magam, az illik ram, annak is tartanak. A szuz olyan tavol all tolem, hogy nagyon... Szerintem Te is oroszlan vagy. Ha meg annak is erzed magad, akkor meg foleg.
2010. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kedves Utolsó! Csak nem a lányom vagy? :) Vele is így voltunk. 22-étől 24-ig vajúdtam, és ő is igazi kis oroszlán. :)
2010. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

... engem is állandóan szűznek titulálnak... pedig sokkal több oroszlán vonásom van, mint szűz ...

egyébként sokat számít az ASC de nekem az is oroszlán :D

2012. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
JA! és ha megfigyeled, hogy milyen emberekkel jössz ki jól abból is következtethetsz: pl.: ha sok nyilas vagy kos emberrel jössz ki jól akkor TUTI hogy oroszlán vagy!
2012. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!