Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Számisztika.hu mennyire valos ez?

Számisztika.hu mennyire valos ez?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 27. 21:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet hinni ennek?
2018. dec. 27. 21:09
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez tényleg igazad ir?
2018. dec. 27. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi valóság, hülyeség, nem emiatt kell dönteni egy kapcsolatban, hallgass a szívedre.
2018. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy van jelentősége a számoknak, főleg dátumoknak és ismétlődő számkimbinációknak, de nem úgy,ahogy ezek leirják.
2018. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Lehet hinni ennek?" - kérdezed.

Válaszom: természetesen lehet, ugyanúgy, amint abban is hihetsz, hogy nem hiszel semmiben.

.

Gondolj bele: az 'egyszerűsített horoszkóp', amire itt szokás rákérdezni, az egész emberiséget 12 csoportra osztja, tehát a 7 és fél milliárd ember egy tizenketted része azonos tulajdonságú.

A számmisztikában csak kilenc szám jön számításba, (hiszen, ha születésed dátumát egy számjegyig összeadod, 0 nem lehet az eredmény), azaz az emberek tulajdonságai csak 9 csoportra oszthatók.

Nagyon sok egyforma ember lenne.

2018. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teszteltem. Eredményem:


"Összeillőség: 66.67%

Ez a kapcsolat, - legyen szerelmi, baráti, rokoni, kollegális - sok kérdőjelet vet fel, de mégis alkalmas a tartósságra, hisz képesek vagytok egymásban felszítani a tüzet, - bármi legyen a közös téma, ami összeköt. Kevés konfliktus alakul ki köztetek, s nagy részét képesek vagytok kezelni, de ehhez meglehetősen kompromisszumokra van szükség. Kapcsolatotok lényeges eleme, hogy mindig meghallgassátok egymást, és bátran elmondjátok a másiknak, mi az, amit kevésbé szerettek benne, így mindig időben tudjátok rendezni a vitahelyzeteket, sőt, ezzel el is kerülitek ezeket. Nagyon könnyen lehet javítani a kapcsolatotok minőségén, de ennek lényeges eleme, hogy mindig beszéljétek ki magatokból a problémákat. Ez a százalékarány leginkább szerelmi kapcsolatok esetében képes a legjobbat kihozni a két félből, üzleti, kollegális szinten pedig egymás sarkallására képes."


Igen, megvan a tűz, habár 2 év még nem sok idő. Konfliktus az van bőven, folyton veszekszünk, kompromisszumok nem nagyon mennek. Mindig elmondjuk a másiknak, hogy mit nem szeretünk benne? Haha, ez nagyon kedves, mondjuk alkalmazzuk, főleg én, de a panaszkodást már nem igazán szeretem és egyik se vezet kevesebb veszekedéshez... Lényeges a meghallgatás és a beszélgetés? Magyarán az egészséges kommunikáció? Nahát! Ez minden emberi kapcsolat alapja. Azon, hogy egy szám a legjobbat képes kihozni belőlünk, már meg se lepődök, de picit azért viccesnek tartom (az Ördög száma). Amit leírtak, az olyan "nesze semmi, fogd meg jól", csupa hablaty és körítés a semmiről, ismételgetés, általánosítás. Persze utána oda van biggyesztve, hogyha fizetsz, akkor írnak neked valami szaftosabbat is. Én ingyen kitalálok neked bárkiről bármit és 100% pontos lesz. :D

2018. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2018. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy a 21. Században még itt tartunk... komolyan van még olyan ember aki bedől ennek? Zeuszhoz nem szoktál esetleg imádkozni?
2019. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 én is pontosan ugyan ezt az értéket(üzit) kaptam.
2019. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!