Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mettől meddig tart?

Mettől meddig tart?

Figyelt kérdés
Én 7 hónapra születtem és június 21-én, akkor én most melyik csillag jegyben születtem bele? Mert egyik helyen június 20ig tart az ikrek másik helyen a rák..
2019. jan. 1. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Továbbá a hold jegyem ahogy kiszámítottam a bika,és az aszcendens az mit jelent, valaki el magyarázna hogy mi mit is jelent?
2019. jan. 1. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Google a legjobb barátod:


[link]


Ezt írtam be:horoszkóp június 21

Kb. 0,0001 mp alatt ezer találatot dobott ki.

2019. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem csak a hónap/nap számít, hanem az óra/perc is. Írd be a googleba hogy horoscope calculator vagy vmi ilyesmit, és biztos fel fog dobni egy pár helyet ahol az adataid beirásával kiszámol mindent amit tudni szeretnél.
2019. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki aki témában van segítene?
2019. jan. 2. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik év, hány óra hány perc? Ezek számítanak, különösen határnapok esetén, mert nem x nap 24:00-kor van jegyváltás...
2019. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!