Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lányok, szűz fiúval...

Skorpió lányok, szűz fiúval működik a kapcsolatotok? Meddig tart/tartott?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Anyukádat. Ne a horoszkóp határozza meg milyen lesz a partnered szexuális magatartása.

Ilyet csak egy hülye kis... írhat

2010. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért tettem ilyen témakörbe, mert kiváncsi vagyok rá :) Akinek személyes tapasztalat van ezzel kapcsolatban írja le a véleményét. Köszönöm
2010. jún. 13. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is most dolgozom egy szűz srácon(szimbolikusan):P

Anyukám szűz,vele jól kijövök,nagyon jól.Víz jegy vagy ő föld,víz a vízzel és víz a földdel jól megvan.Hajrá!

2010. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a kapcsolat már beindult. Édesanyám és az élettársa között. Rengeteget veszekednek és sokszor ideges/feszült ez miatt, de neki nem hozom fel a csillgajegyek témát, mert egyből leszólna :) Ezért vagyok kiváncsi mások személyes tapasztalataira, hogy megoldódik-e ez köztük, vagy életük végéig marják egymást.
2010. jún. 13. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Nyolcadik évem skorpió lánnyal szűz fickóként :)


Kell nyugtatni, de nem vészes. Valamennyire átragadt rá az én tanult nyugalmam (inkább elfeledett izgágaságról van szó), és neki is szokásává vált tárgyilagosan állni a megoldandó ügyekhez. Lassan ledobjuk a karmánkat :)

2010. jún. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az előző pasim Szűz jegyű volt. A végsőkig kitartottam mellette, mindent megtettem a kedvéért. Kérés nélkül. Odapakoltam magam a szexet illetően, főztem-mostam-takarítottam rá, egy ideig én tartottam el. Mi lett a vége? Kapcsolatunk 3. évében összejárogatott egy nővel, akinek gyereket is csinált, ellopta a maradék pénzem él lelécelt. Ennyit a Szűz fiúkról...persze nem mindegyik ilyen, mert Apukám is Szűz jegyű- de mindenben az ellentéte a volt pasimnak. Azóta egy Kossal vagyok boldog, pedig mindenhol azt írják, hogy nem illünk össze :D


25L, Skorpió, Mérleg Aszcendenssel.

2010. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
51%
PERSZE.Egy szűz halakkal 7 éve kezdődött. 22L
2010. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaltam, hogy mindkét jegy rosszabb pillanatait a cinikus kritikával tölti ki, amiben mesterek, de ha ők kapják vissza kegyetlen sértődés lehet a vége. Tehát fő a tolerancia és a sok nevetés, mert nem szabad, hogy a pesszimizmusuk csak egy kis időre is felüsse a fejét.
2010. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!