Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika-bak kapcsolata?

Bika-bak kapcsolata?

Figyelt kérdés

a neten leirtak szerint ütős páros... valóságban is így van? tapasztalatok?


-Kérem azok az emberek ne írjanak akik nem hisznek ebben, el viccelik.-


Köszönöm.



2019. jan. 28. 17:49
 1/7 anonim válasza:
22%

Mégis írok... - ha te erre alapozod, hogy valakivel össze jöjj, akkor csak hajrá! :)

Ha már ennyi eszed van...

2019. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%
Én Bika lány vagyok, és volt egy Bak fiú, akivel iszonyatosan összeilletünk, nagyon egy húron pendültünk. Általában a Bakokkal egyébként jól kijövök, megértem őket, és ők is kedvelnek. Nem mondom, hogy a horoszkóp lenne az, ami igazán számít, de ezt tényleg megfigyeltem. Meg azt is, hogy a Bakok sokszor kihasználták a türelmességem, ezért óvatosabb vagyok velük. Ennek ellenére szerintem is ütős páros. Bár nekem pont nem jött össze, talán pont azért mert megijedt a fiú attól, hogy mennyire varázsosan passzolunk. De lehet csak mert csúnya vagyok😂 Ez viszont mellékes.
2019. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bika vagyok, férjem bak. Az élet alapvető nagy kérdéseiben egyetértünk, harmónia van köztünk. Azt nem mondom, hogy nincsenek kisebb vitáink, de gyorsan ki is békülünk. 16 éve vagyunk együtt, és a szerelem, a tűz, ahogy szokták mondani, még mindig lángol.
2019. jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Bika nő , férjem bak férfi, már 15éve élünk harmónikus kapcsolatban. Jóban, rosszban kitartottunk, mindent megtudunk beszélni, egyesgére jutni.
2019. jan. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen párost, kifelé minden szuper, valójában meg a férfi részéről megy a szőnyeg alá söprés (erről páran tudunk a nem közös ismerőseik közül), mert ő (bak) meg nem annyira kitárulkozó típus, mint a nő (bika). Az a baj, hogy láttam már ilyen kapcsolatokat robbanni, szóval nem merném azt állítani, hogy hosszú távon (vagyis évtizedekig) is működni fog. Most működik, úgy egy éve, de ez még túl fiatal kapcsolat.
2019. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 L. Levente válasza:
100%
Tény hogy jól összeillenej, de senki sem csak egy jegyb áll, épp ezért hülyeség csak ez alapján ítélni. Ez ennél összetettebb. Csupán a napjegyből nem lehet megállapítani hogy összeilletek-e. Ahhoz az ő és a te horoszkóp képleted összehasonlítása szükséges. És ha magára a kapcsolatra vagy kíváncsi, arra van lehetőség.😉
2019. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én bak nő vagyok, a barátom bika. Igazából még soha senkivel sem éreztem hogy ennyire egy húron pendültünk volna. Őt tényleg és igazán a társamnak érzek, a pasimnak és a legjobb barátomnak, ezért pedig nagyon hálás vagyok. Vannak köztünk viták mert egyikünk sem tudja magában tartani ha valami nem tetszik, de mindig mindent meg tudunk beszélni és ezáltal folyamatosan erősebb lesz a kapcsolatunk.
2020. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!