Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek férfi Bika nő kapcsolata?

Ikrek férfi Bika nő kapcsolata?

Figyelt kérdés
Leírom eddig mit tapasztaltam. Ikrek férfi: Nagyon nagyon bohém, szeles, gyerekes, nyüzsi, sok minden érdekli. Amúgy hűséges. Bika nő: Nyugodtabb, anyáskodóbb, ő is hűséges, nagyon érdekli az ikrek szertelen, bulizós természete, szeret vele pörögni. Az a kérdés, hogy hosszú távon mennyire bírja az ikrek a bika nyugodt természetét, és fordítva, mondjátok el tapasztalatotokat nekem. :)

2013. máj. 14. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
3%

Nekem az a tapasztalatom, hogy a bika nők szépek, de amennyire azok, annyira buták is.


Üdv: egy halak srác

2013. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia, értem mire gondolsz:) Én bika vagyok, de szerintem inkább a lassúságunk,megfontoltságunk, ami kiborítja a halak, kos és ikrek jegyűeket :D Én úgy láttam ,a bakok imádnak minket, mély filozófiai gondolatokba szívesen bocsájtkoznak velünk.
2013. máj. 23. 14:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a lassúság és megfontoltság, az nekem pont tetszik bennük. Rossz kedvem volt aznap, amúgy nem buták, bocsánat:) Csak van egy bika lány, akiért odavagyok, ő meg le se köp.
2013. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
81%

Szia!

Én bika vagyok ugyan, de cseppet sem túl nyugis vagy anyáskodó. Ikrek az aszcendensem, lehet emiatt. Meglehetősen vonzanak is az ikrek jegyű emberek. Érdeklődőek, intelligensek, nyüzsisek; egyéniségek.

A barátom is ikrek, több mint egy éve együtt vagyunk, minden szuper))Remekül kijövünk, semmi vita, rengeteg közös ökörködés, semmi olyasmi, amitől "tartasz". Persz' nem élünk együtt. Lehet, ha igen, már rég egymás idegeire másztunk volna))

2013. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk attól függött, hogy jövünk ki, hogy épp melyik arcához volt szerencsém.. Hosszú távon nem tudta elviselni a csendesebb természetemet, túl kevés ingert kapott tőlem.. Az ikrek mindent kommentál, a bika meg magában tarja a dolgokat. Az ikreknek a szavaknak nincs akkora súlya, a bika számára meg mindennek súlya van. Az ő légből kapott kijelentései viszont így néha erősen demoralizálóan hatottak rám, akkor is, ha próbáltam észben tartani, hogy vele könnyedebben kell venni a dolgokat. Ám így viszont soha nem tudtam igazán megbízni benne, úgy éreztem tőle bármikor bármit kaphatok, akár még azt is, hogy a következő pillanatban kijelenti, hogy tulajdonképpen ő rohadtul nem kedvel engem, és nem is érti, mi fogta meg bennem..


Túl sokat kellett volna feladnia az alapvető személyiségvonásaiból nekem is, neki is, hogy ez hosszú távon működni tudjon, sajnos.

2013. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is bika lány vagyok, és épp egy ikrek pasi foglalkoztat... valaki valamilyen tapasztalatot még megosztana? Előző válaszolók, valami új?
2014. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Közben szakítottunk! Nem bírtam :D:D Idegeimre ment :D:D
2014. júl. 24. 15:58
 8/10 anonim válasza:

Részletesebben? Pontosabban mivel ment idegeidre? És mennyit voltatok együtt? (Utolsó válaszoló vagyok)

Amúgy nálam nem lett semmi több, azon kívül, hogy úgy döntöttem nem foglalkozok többet vele, és meg is mondtam neki, hogy ha semmiképp sem akar semmit tőlem, akkor ne keressük egymást. Úgy is lett vagy 2,5 hónapig, és azóta is 2-3-szor pár szót futtában váltottunk, nagyjából kialudt bennem a tűz, de még mindig érdekel.

2014. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
...Szakítottunk azután újból összejöttünk. Most együtt élünk, és a jövőt tervezzük :)
2016. dec. 9. 08:47
 10/10 anonim válasza:
Én bika vagyok de nem illek az ikrek jegyű páromhoz.Ő szeret és az intimitás nagyon jó vele de folyton felbosszant és szakitok.Nem enged el,kitartóan ragaszkodik.Se vele se nélküle kapcsolatban élünk.
2020. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!