Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy szűz csillagjegyű férfi...

Egy szűz csillagjegyű férfi mennyire tudja kimutatni a szeretetét?

Figyelt kérdés

Légyszi ne gyertek azzal, hogy horoszkóp alapján ítélek,mert ez nem igaz csak kíváncsi vagyok.


Azt tudom, hogy eléggé visszafogott típus a szűz. Jó nyilván nem mind, de sokuk. Ők mennyire képesek mondjuk szeretgetni,babusgatni a párjukat? Vagy ez annyira nem szokásuk? Inkább másképp mutatják ki a szeretetüket?


2019. febr. 2. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtalálja hozzá a megfelelő partnert, akkor teljesen ki tudja mutatni az érzéseit.
2019. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm 1es :D :)
2019. febr. 2. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Főleg aszcendenstől és holdjegytől függ,de ha általánosítunk akkor szerintem nagyon ragaszkodó tud lenni és ha veled van napi egy órát akkor abban az egy órában minden benne van.
2019. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D-Mano ***** válasza:

Ha pl. hangsúlyos a Rák, a Mérleg, a Hold vagy a Vénusz a születési képletében, akkor nagyon kimutatja a szeretetét.

Ha a fentiek erősen gátolt helyzetben vannak a képletben, vagy kevés hangsúlyt kap a víz és a tűz elem együtt, vagy Merkúr, Szaturnusz, Szűz, Bak hangsúly esetén az érrzelmek kimutatása visszafogott.

2019. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aszcendense szűz, vénusz is szűz, holdjegy bika, szaturnusz halak . Ennyit tudok.
2019. febr. 4. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nagyon ki tudja mutatni.

Nekem sok is. (Oroszlán nő vagyok)

És ő is elvárja az állandó szeretet kitöréseket.

2019. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szűz férfi vagyok, és kitudom mutatni de nem mindenki felé. A legtöbb nő nem fog meg, és mindig csak értetlen fejjel nézek ha az ismerőseim áradoznak egy nőről hogy hú de jó nő..stb. Általában már messziről megérzem vagy megtudom mondani ki az aki valamiért más, vagy megfog, és nem hinném, hogy külső miatt mivel volt már olyan is hogy ránézésre inkább kevésbé volt kellemes a külseje, de valamiért mégis azt éreztem hogy van valami benne ami érdekel. Szívesen szeretgettem a páromat mikor volt, de viszont önzetlen és tömény mennyiségű szeretetre van szükségem, amire mások azt mondják hogy már már megfojtja őket mikor valaki túlzottan szeretik na én pont ezt szeretem. Egyébként lojális vagyok nagyon amikor eldöntöm hogy téged akarlak akkor csak te létezel. Csak rád gondolok. Ugyanezt el is várom. Szinte már nekem is ijesztő mivel olyankor más nők semmit nem jelentenek nem is léteznek mások a fejemben. Csak te és én. Bár ez lehet már csak az én defektem nem tudom. xD
2019. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!