Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz nő, bak férfi jó páros?

Szűz nő, bak férfi jó páros?

Figyelt kérdés
Mennyire jó ez a két páros együtt? Van jövőjük?

2018. okt. 5. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A nagykönyv szerint igen. De a visszafogott szűz nőnek oda kell tennie magát, ha át akarja törni a bak pasi páncélját.
2018. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D-Mano ***** válasza:
30%

Kedves kérdező,

szoktad te olvasgatni itt Gyakori kérdéseken az asztrológia témájú kérdéseket?? (mármint szerelmi, párkapcsolati témájú asztrológiai kérdéseket)

Mert, ha igen, akkor tudhatod is a választ a kérdésedre.

2018. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Persze, szűz nôt majd jól megrakja a bak férfi, aztán már nem lesz szűz :D
2018. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha a szűz nő szűz akar maradni, ugyanakkor a bak férfi vérbeli bak, egyáltalán nem jó párosítás.
2018. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak napjegy alapján lehet jó is meg rossz is.
2018. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szűz vagyok a párom bak. Szuper kis csapat vagyunk egy rúgóra jár az agyunk, én inkább a részleteket látom nagyon jól ő meg az összképet.


Na most.. Iszonyat kemény dió a bak párom :D Kettőnk közül én vagyok az érzelmesebb típus. Az biztos hogy ő szavakkal nem fejezi ki az érzéseit. Tettekben tervekben annál inkább.


Hideg sokszor, közömbösen hathat. De rendkívül nagy szíve van a valóságban. Illetve bizalmatlan. Érzelmileg rendkívül zárkózott.


Másfél éve vagyunk együtt lassan de még mindig bontogatom a páncélt. Szóval kell hozzá a kitartás. Az odaadás, a gondoskodás jó pont nála. Rendkívül kitartó dolgos. Sokat tulorazik, céljai vannak.


De egyébként sok más kapcsolodas is befolyásolja a dolgokat. (Ikrek aszcendense van, nekem mérleg. Mérleg hatás miatt sokszor nehezen viselem a nyersesseget. Ő meg néha ilyen néha olyan, az ikrek játékos oldala is elobukkan)


25N

2018. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobbak együtt. :)
2020. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mamám meg a tatám is szűz es bak és ők jól megvannak egymással lassan 45 éve:)
2020. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!