Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi vélemények?

Rák férfi vélemények?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig gondolkoznak egy döntésen. Akivel én vagyok, az rák, és nagyon szeretetteljes és bújós, bár kicsit gyerekes és hajlamos úgy tekinteni rám, (még ha nincs is tudatában) mintha az anyja lennék, és sokszor nem is csipked vissza amikor játékból piszkálom, hanem komolyan veszi. Érzelgős, és hajlamos dolgokat túlgondolni. Önbizalommal sincs nagyon megeresztve, viszont imádom a ragaszkodóságát, és az együtt töltött időre az igényét. (Néha viszont kényelmetlen, hogy annyira tiszteletben tartja a véleményemet, hogy a sajátját inkább visszafojtja) Bár ez utóbbi lehet azért is, mert az anyja otthon a királylányka, szeret hisztizni az igazáért, akkor is, ha ő maga jön rá, hogy az "igaza" amit annyira félt, egy nagy baromság. Szóval otthon az apa is egy papucs. Sajna abban hasonlítok a párom anyjára, hogy én is eléggé karakán vagyok, de sosem ő vele szemben.

Sokszor azt érzem inkább én vagyok ebben a kapcsolatban a dominánsabb, mert amikor kényes témát boncolgatunk, sokszor inkább rámhagyja, mintha az anyjával beszélne.

De nagyon gondoskodó is. Őszinte, kedves, és ragaszkodó.

2019. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen ,a Rak ferfit sokszor iranyitani kell,megha nem is ismeri el,es neha lazad..

Van,hogy panaszkodik,hogy elnyomja a felesege..

De valakinek hordania kell a nadragot,mertneha donteskeptelen...

Konfliktuskerulo,nagyon udvarias,baratsagos kifele.Deelegrideg,erzelemmentes,es titkolozo is tud lenni.Nem mind nnyalas,es romantikus..

2019. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Abszolut kettős énje van.

Kifele kedves bűbáj. De tényleg érzelem mentes is tud lenni.

Nagyon sértödős de te meg se szolalhatsz.

Lényegében mint egy kaméleon.

Azonkivül nem hüséges, hiszen allando szerelemre izgalomra vagyik.

Nagyon megbántam hogy bedöltem ennek a látszatkedvességnek.

2019. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor én még jól jártam :/ (#1 vagyok)
2019. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bükkfafej ***** válasza:
32%
Engem mindig megcsípnek az ollójukkal, bár én fiú vagyok.
2019. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2.es vagyok,igen azt kihagytam,hogy eleg sertodos is.

En 32 eve elek egy Rak ferfival,es en is Rak vagyok.nem egyszeru...hullamvolgyek tarkitottak mindig eletunket...

2019. febr. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. febr. 18. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
:) mi is rák páros vagyunk 16 éve. Teljes ellentéte annak mint amit az első hozzászóló írt. Páromra a kínai horoszkóp passzol ami szerint tigris :D kemény,irányító de ragaszkodó. A jég hátán is megél :) nekünk is voltak életünk folyamán hullám hegyek-völgyek. Ennek ellenére egyre erősebb a ragaszkodásunk egymáshoz.
2019. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Azért összetettebb a horoszkóp ennél! Nemcsak a Nap jegyet kell tudnod, hogy teljes képet kapj egy személyről! Nem árt tisztában lenni az aszcendensével, a Hold jegyével és egyéb bolygó állásaival. Ezeknek az összegsége ad egy teljes képet az illetőről.


Amúgy Rák férfiban is rengeteg típus van. Akiket ismerek azok összeségében udvariasak, mindig figyelmesek és törődőek másokkal. Érzékenyek. Ugyanakkor makacsul ki tudnak állni az elveik mellett, nem engednek az elképzeléseikből vagy ha muszájak, akkor képesek duzzogni, mint egy kisgyermek. Néha ridegek, ha megbántod őket azt megjegyzik. A visszautasítás után akár teljesen képesek elzárkózni tőled. Volt olyan Rák fiú ismerősöm aki tipikus anyuci pici fia:)) És volt olyan is aki nagyon félénk és nehezen építi le a maga körül lévő falakat. Nem tipikus macsók; de a szívük a helyén van.

2019. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
91%
Annyi bizonyos nem jó Rák-nak lenni. Persze érzékeny az ember meg figyelmes, udvarias nem gázol át másokon. De ez nem jön be a nőknek, én legalábbis nem vettem észre. A sértődés is könnyen megy valóban. Bár már nem fortyogok magamban mint azelőtt, úgy vagyok vele ezzel már kár foglalkozni. A pajzs fent van hosszú évek óta, nem is igazán a sérülések elkerülése végett hanem csak mert megszoktam, nem tudom vagyis inkább nem hiszem, hogy valaha is lefogom engedni. Nyomorúságos így, de ez van.
2019. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!