Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika napjegyű férfiak pár jó...

Bika napjegyű férfiak pár jó és rossz tulajdonságáról ha tudnátok mondani pár infót?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm szépen :)

2019. márc. 4. 04:55
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ket bika palim is volt, van.. rak es a “jelenlegi” bikamnak skorpio az aszcendense...

nagyon sok kozos vonasuk van, nagyon igenyesek a targyi dolgokkal, kenyelmesek es igenylik is a kenyelmek, viszont ennek ellenere rendkivuli a teherbirasuk, turelmuk... nem szoszatyarok.. de bulizni nagyon tudnak teljesen elengedik magukat ha az elvezetekrol van szo...!:)) nagyon anyagiasak abban az ertelemben hogy feleslegesen nem koltik a penzt de ha vmi szolgalja az akkori “igenyuket” nem sajnaljak ra... illetve a szeretteikre sem... nyugalmat kedvelik, acsaladkozpontuak jo kapcsolatot apolnak szuleikkel...

Szexben nagyon jok szerintem verhetetlenek a bika palik igenyben es szolgaltatasban egyarant:-D;-) Noies noket kedvelik...

Zarkozottak nehezen nyitnak a masik fele de megis van egy belso radarjuk amivel konnyen szurik az embereket megis kivel erdemes foglalkozniuk... rosszat szerintem nem is tudok mondani...... talan neha a nagy kenyelemigenyukkel atbillennek a lustaba.... de ez barkivel megeshet..:-)


Hajra bikak:)))

Rak/bika aszc N

2019. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Megerősítem az elsőt.
2019. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2019. márc. 6. 05:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy rossz tulajdonságuk jut eszembe, ami minden bika férfi ismerősömre jellemző volt. Eléggé hajlamosak mindent "győztes/vesztes" alapon kezelni, és oda pártolni, ahol épp süt a nap. Az árnyékos oldallal szemben pedig arrogánsak.
2019. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!