Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan válhat egy skorpió...

Hogyan válhat egy skorpió híressé?

Figyelt kérdés

Tudtommal zárkózottak a skorpiók.

Leonardo Dicaprio, Anne Hathaway, Drake, Julia Roberts és még sok másik sztár skorpió.



2019. márc. 9. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy zárkózottak, lehetnek ( jó) színészek.

Mit akarsz bizonygatni?

Egyik se teregeti a magánéletét, nem szerepel valóságshowkban és házal a kapcsolataival.

2019. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Drake sok számában a magánéletéről rappel
2019. márc. 9. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen. A legfontosabb része a híressé válásnak, hogy mindig ott kell lennie ahol sok ember fordul meg (gondolok itt tengerpartokra). Erős, kifejlett példánynak kell lennie, hogy felkeltse az érdeklődést. Fontos, hogy csináljon valami érdekeset. Pld: megtámadhat embereket a tengerparton, építhet saját homokkirályságot, és hasonló cukiságok. Remélem segítettem. Van skorpiód? Milyen fajta, és miért akarod, hogy híres legyen?
2019. márc. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy van önbizalmuk,tehetségük és más pozitív tulajdonságok.
2019. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 év alatt az egyik legelismertebb szakembernek számítok huszonévesen a szakmámban, skorpióként. Ez miért függne össze azzal, hogy nem teregetem ki a magánéletem? Szerintem ez vezetőként is inkább előny, mint hátrány. Nem látnak belém mások, csak akiket közel engedek, mindenki másnak ott van a "felszín", így nincs is támadási pont. Ettől függetlenül pedig a kommunikációs készségeimet is magam javára tudom fordítani: mindig tudom, ha hazudnak nekem, bárkivel könnyen kapcsolatot teremtek, megnyerő vagyok ha akarok.és hamar elnyerem bárki bizalmát. Igazi kis manipulátor / sz@rkavaró tud lenni egy skoprió, ha akar... Nem vagyunk túl könyörületesek, ha a karrerünkről, presztízsről van szó. Domináns, vezető és szigorú vagyok, ezzel ellentétben a magánéletemben nem ilyen vagyok, bár néha csodálkozom, hogy tud olykor a párom is elviselni.
2019. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irtad, hogy Drake sokat rappel a magánéletéről. Egy skorpió sokszor fejezi ki művészetben az érzéseit. Én is rengeted dalt, annál több verset írtam érzéskifejezés gyanánt.
2019. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!