Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért történik ez velem?...

Miért történik ez velem? Kideríthető ez a horoszkóp elemzésből?

Figyelt kérdés

Az életem az utóbbi időben minden téren az összeomlás szélén áll. Fogalmam sincs hogy miért de egyszerűen minden nagyon rosszul alakul pedig a legjobbat akartam mindig is.


A munkahelyemen nincs megbecsülés, semmilyen téren. Egyre durvább követelmények érnek és egyre inkább nem jár érte semmi. Plusz minden szétesik elfáradtam nem is bírom és folyamatosan azt érzem nem jó helyen vagyok és le kell zarnom.


A másik a családom az anyukámmal és a testvéreimmel a kapcsolatom szintén nagyon megromlott.. Folyamatosan ment az elvarasok hada, a piszkalodas. És már nem bírom nagyon elmergesedett a helyzet. Pedig soha nem volt ilyen.


A barátaimmal megszakadt a kapcsolat. Amit szintén nem értek. Én kerestem őket, de már egyikben sem tudok megbízni teljesen. Rajottem hogy nagyon kevesen értenek meg és sokszor ki is használtak. Meg mintha elmondanám a gondom de nem is értenék egyáltalán nem is érdekelné őket.


A másik az egészségem, járok edzésre már nagyon régóta, igyekszem odafigyelni az étkezésemre és nem fogyok. Sajnos gyanítom hogy pajzsmirigy gondom van azt is ki kell vizsgaltatni.


A barátommal kapcsolatban sokszor nem tudom mit kezdjek.. Néha úgy érzem szeret máskor viszont azt hogy egyáltalán nem. Nem tudok dönteni menjek vagy maradjak.


A lényeg hogy folyamatosan azt érzem szépen minden részlete az életemnek darabjaira hullik. Pedig mindent ugyanúgy teszek mint eddig. Illetve van hogy bizonyos dolgokban önzőbbé váltam mert eddig sajnos én voltam állandóan az aki adott.


Egyedül érzem magam teljesen, senki nem ért meg. Nem vagyok depressziós meg mielőtt valaki ezt írna. Mert bennem van a tettvagy vannak céljaim rengeteg és teszem is a dolgom. De mintha átok ülne rajtam esküszöm darabjaira esik szét minden.


Mintha az életem minden része össze akarna omlani. Én küzdök ellene de nem tudom nem értem.. Mitől lehet ez aki egy kicsit is jártas asztrológiaban vagy a spirituális téren van valamilyen magyarázata?


Mi történik az életemmel?


2019. márc. 16. 01:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus tud segíteni, nem horoszkóp elemzés vagy annak tanulmányozása.
2019. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D-Mano ***** válasza:

Az ezotéria egyik alaptétele, hogy "a világ egy tükör". Tehát minden, amit a külvilágban tapasztalsz az valójában rólad hordoz információt. Sokszor nem tudatosított belső problémákra vagy tanulási feladatokra utalnak.


Te megbecsülöd saját magadat? Te értékesnek érzed magadat? Te szereted önmagadat? Mert, ha nem, akkor a világ is ezeket fogja visszatükrözni rád.


Lehet, hogy azért nem értenek meg mások, mert te sem érted meg saját magadat igazán. Ha megértettnek érzed magadat, az sokszor ahhoz az érzéshez vezet, hogy, amit te csinálsz, az jó- csak a fránya körülmények a gonoszak. Ezért az is lehet, hogy a megértetlenség arra akar sarkallni, hogy rájöjj, amit te most jónak gondolsz, és, ami alapján cselekszel, az valójában hibás elgondolás, tehát nem azt teszed, amit valójában kellene; egy alapos átgondolásra, új nézőpontok kialakítására lehet szükséged.


Ha, úgymond "önzetlenül" adsz és adsz, annak a hátterében sokszor az áll, hogy az adással, szívességekkel szeretetet és figyelmet próbálsz "vásárolni". Ez akár visszavezethető arra is, hogy nem tartod elég értékesnek magadat ahhoz, hogy pusztán önmagadért szeressenek.

A másik oka lehet ennek a túlzott "önzetlenségnek" pl. az is, hogy nem becsülöd magad eléggé vagy éppen túl gyáva vagy ahhoz, hogy nemet mondjál a kérésekre.

Vagy még az is szóba jöhet, hogy valójában van benned önzőség csak éppen elfojtod, nem akarsz szembe nézni vele.

A túlzott önzetlenkedésre nem az a megoldás, hogy te mostantól önzővé válsz, hanem, hogy megtaláld a helyes arányú és egészséges önérdekérvényesítést. De persze kezdetben lehetsz akár önző is, mert legalább kibillent az eddigi berögzült stratégiádból, megváltoztatja a körülményeket, és lehet, hogy értékes tapasztalatokkal szolgál ahhoz, hogy végül megtaláld a helyes arányú önérdekérvényesítést.

2019. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!