Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinek mi a napjegye, ascendens...

Kinek mi a napjegye, ascendense s a holdjegye, és melyiket érzitek dominánsabbnak?

Figyelt kérdés

Az enyim:

Nap: mérleg

Ascendens: skorpió

Hold: nyilas


Dominánsabb a holdjegyem mindennél, mert nem tűröm h bekorlátozzanak, szabadulok a láncoktól amiket rám akasztanak. Nagyon nagy a szabadság vágyam s megyek a fejem után, nem hallgatok senkire sem (najó...néha levetem a makacsságom s hajlok a jó szóra de legtöbbször nem)

A skorpió ascom az abban nyilvánul meg (hál istennek nem erős), h némi bosszú vágy szorult belém....


21/l


Itt tudjátok a tieteket meglesni: [link]



2019. márc. 27. 23:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nap: Vízöntő


Hold: Oroszlán


Aszcendens: Bika


Leginkább a vízöntő és az oroszlán kerül bennem előtérbe, hol az egyik, hol a másik mutatkozik meg jobban.

2019. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

A nap a viselkedést, a stílust, hangulatot adja, azt, hogy mit mutatsz meg magadból a világnak és mit nem.

A hold azt magyarázza, hogy miért reagálsz bizonyos dolgokra úgy, ahogy és miért érzed azt, amit.

Az aszcendenst pontosan nem tudom, mit mutat, így hülyeséget inkább nem írok.

Nekem a nap szűz, a hold kos, az aszcendens pedig ikrek. A szűz egyértelműleg dominál és néha színre lép a kos is, de az ikrek nem igazán tűnt még fel

2019. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Napjegy: Szűz

Aszcendens: Mérleg

Hold: Halak


A szűz nagyon igaz rám, de az érzelmi dolgokon iszonyú sokat lágyít a halak. A szűz meg ugye elvileg a hűvös jegy.


Na nálam ez úgy kombinálódik hogy túltengenek bennem az érzések, mely érzésű vagyok nagyon. De kifelé rejtem. De van hogy nem bírom és akkor kitör belőlem a sírás is akár mások előtt.


Nem a legjobb kombo..

2019. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja annyi kimaradt hogy talán a mérlegnek koszonhetem a kinézetem. De más mérleg jellemzőt még nem fedeztem fel magamban.
2019. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Nap:Rák


Asc. : Mérleg


Hold: Oroszlán


Nagyon érdekes, hogy sokáig teljesen Ráknak gondoltam magam:nagyon érzelmes, mélyérzésű, csendes, jószívű... Stb.


Néhány éve veszem észre magamon egyre inkább a Mérleget (azt mondják egy idő után az Asc. lesz dominánsabb a napjeggyel szemben). Állandóan harmóniára törekednék, a legegyszerűbb dolgokon is sokszor dilemmázom, fontosabb lett hogyan öltözködöm, a hajam, a smink..stb., mint pár éve.


Az Oroszlánt is tapasztalom.. Nagylelkű vagyok, nehezen alkalmazkodom sok mindenhez (mint mondjuk korábban), igénylem az odafigyelést, a dicséretet nagyon!! Sokszor túl sokat vállalok..


Azért a Rák is megmaradt, de talán enyhült.


Szóval összességében mindegyiket érzem magamon, legfeljebb az aszcendenst érzem dominansabbnak egy ideje, mint a napjegy. :)

2019. ápr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nap: Skorpió

Asc: Rák

Hold: Oroszlán


Igazából helyzetfüggő melyik dominál, de ált a napjegyem.

2019. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Napjegy: rák

Aszcendens: skorpió

Holdjegy: kos


Nálam kb 80% skorpió, 10% rák, 10% kos.


Sokszor saját magam ellensége vagyok. Az a 10-10% erre pont elég a skorpió mellé.

2019. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nap: Nyilas

Aszcendens: Vízöntő (aminek sok a hasonlósága a Nyilassal)

Hold: Nyilas


Ezen kívül még 3 bolygóm van Nyilasban, köztük a saját bolygójában, a Jupiterben is. De van még egy hangsúlyos eleme a horoszkópomnak, ami nagyon sokat torzít a Nyilas személyiségemen, mert szinte minden más bolygóm a Bakban van. Sokszor harcol bennem, illetve integrálódik a Nyilas-Bak archetípus. Szóval szerintem csak rendszerszinten lehet szemlélni a dolgokat.

2019. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mérleg nap (de eléggé a végén)

Rák hold

Rák asc :D

Plusz akkor rák mars, skorpió vénusz, skorpió merkúr...

Lehet tippelni, ezek mellé mennyire domináns a mérleg :D

2019. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Oroszlán nap

Szűz aszc.

ikrek hold... de akad még mérleg és rák is.

Amikor gyerek voltam sokkal jobban dominált a napjegyem, bár helyzet függő, általában szintén napjegyűek ki tudják hozni belőlem.

Most visszafogottabb vagyok és nem annyira én központú. Az oroszlán miatt nagyon pörgős, pozitív, életszerető vagyok de aztán jön a szűz és elbizonytalanodom magamban, a dolgaimban, inkább visszahúzódom.

Viszont mindig úgy éreztem, hogy minden emberrel megtalálom a közös hangot és elég könnyen alkalmazkodom, rugalmas vagyok, nem igazán veszem lelkemre a dolgokat. Lehet a sok jegy keveredése miatt..ezt nem tudom.

2020. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!