Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinek mi a napjegye, ascendens...

Kinek mi a napjegye, ascendense s a holdjegye, és melyiket érzitek dominánsabbnak?

Figyelt kérdés

Az enyim:

Nap: mérleg

Ascendens: skorpió

Hold: nyilas


Dominánsabb a holdjegyem mindennél, mert nem tűröm h bekorlátozzanak, szabadulok a láncoktól amiket rám akasztanak. Nagyon nagy a szabadság vágyam s megyek a fejem után, nem hallgatok senkire sem (najó...néha levetem a makacsságom s hajlok a jó szóra de legtöbbször nem)

A skorpió ascom az abban nyilvánul meg (hál istennek nem erős), h némi bosszú vágy szorult belém....


21/l


Itt tudjátok a tieteket meglesni: [link]



2019. márc. 27. 23:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Nap: vízöntő, asszcendens: halak, hold: rák. A holdjegyet érzem a legjobban magaménak.
2019. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nap: bak

Aszc.: szűz

Hold: nyilas

Nos.. Én eléggé céltudatos, precíz, kitartó ember vagyok. (Ez “alapból” bak, viszont a szűz aszcendensem ezen csak erősít.)

A nyilas holdam egyáltalán nem domináns. Annyit tudok csak kiemelni belőle, hogy valóban szívesen tanulok, és minden eszme iránt nyitott vagyok.

A bak szóról-szóra igaz rám. A szűzből pedig kiemelném azt, hogy kritikus vagyok..

2019. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Napjegy: Halak

Aszcendens: Rák

Holdjegy: Vízöntő


A legdominánsabb nekem a rák aszcendens. :D Zárkózott vagyok, eléggé hangulatingadozó,nehezen engedem el a múltat stb... De amúgy jószívű vagyok, csak elrejtem ezt a világ elől, mert sokan megsértettek már vagy cserbenhagytak... E'van! 24L

2019. márc. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

En ugyanilyen vagyok,utolso.

Rak a napjegyem,az ascendensem is.

Bika holdjegy.

2019. márc. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
3-as, azért kérdeztem mrrt kíváncsi vagyok :3
2019. márc. 28. 08:13
 6/20 anonim ***** válasza:

Nap: rak aszcendens: bika hold: oroszlan


A bika es az oroszlan egyuttesen mutatkozik meg nalam kulsosegekben is es temperamentumban is....

2019. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Napjegy: Szűz

Aszcendens: Kos

Hold: Halak

A kos aszcendensem érzem leginkáb magaménak, eléggé temperamentumos vagyok és sokszor fejjel megyek a falnak illetve nem hallgatok senkire és szeretek irányítani. A szűz ahogy idősödöm jön ki egyre jobban de pedáns egyáltalán nem vagyok, inkább kritikus és minden apró részletre figyelek. A halak nálam szinte semmiben sem nyilvánul meg.

2019. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nap: skorpió

Ascendens: mérleg

Hold: szűz


A skorpió napjegy a spiritualitás iránti vonzalomban és a befelé fordulás igényében nyilvánul meg nálam.

Jellemző rám az önreflexió és az állandó önelemzés is.


Viszont, a mérleg aszcendensem miatt tudok könnyed lenni és elég jól megy az elengedés is. A megbocsátással sincs különösebb gondom és - ha a kedvem úgy tartja - jó beszélgetőtárs is tudok lenni.


A szűz hold hatását nem igazán érzem magamon, az igazán fontos pillanatokban azért ki tudom mutatni az érzelmeimet.

2019. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 D-Mano ***** válasza:

Aszcendensem: Halak

Napom: Halak

Holdam: Ikrek


A legdominánsabbnak érzem az I. horoszkópházamban lévő Nap-Szaturnusz együttállást, amely egyébként a T-Kvadrátom csúcsán áll, mert, ha valamit nem extra tudatossággal, extra felelősségteljességgel, extra önfegyelemmel csinálok, akkor mindig durván pofáncsap a sors engem.

2019. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A szabadságvágyat nem csak a Nyilas Hold jelzi, nem is igazán jelzi, inkább azt fogja mutatni hogy az érzelmi életed függ az anyagi helyzetedtől(ezt akkor fogod érezni ha már önfenntartó vagy és teljes mértékben leváltál a szüleidről), mert ha az aszcendens skorpió akkor a kettes ház a nyilasban fog kezdődni valószínűleg, ami lebutítva az anyagiak területe, persze ennél sokkal összetettebb a jelentéstartalma.A radix egy összefüggő jellemrajz.Maga a skorpió archetípus sem korlátozható, lévén a Mars az ura és a Plútó a társuralkodó.A szabadság hagyományosan a Vízöntő archetípushoz tartozik, tehát 11.ház és Uránusz analógia.Mivel az aszcendens a Skorpióban kezdődik, a Nap meg a Mérlegben van így esélyes, hogy a 11 házba esik.Tehát ez jelzi igazán azt a szabadság vágyat.


A bosszúvágy egy a sérült igazságérzetre adott negatív érzelmi reakció, ez a skorpiónak csak az alsóbbrendű megélése.A Skorpió gyógyító erő, koncentrált és intenzív energia, de csak ha ki tudod bontakoztatni...

2019. márc. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!