Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Meg tudja mondani nekem...

Meg tudja mondani nekem valaki miért nem működött a nyilas nő - skorpió férfi párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nyilán olyanokhoz szól a kérdés, akik jártasak a horoszkóp témában...

2019. ápr. 30. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Mert a skorpio feltekeny, kisajatito, erzelmes, es mindent de mindent komolyan vesz es tamadasnak vel es erzekenyen erinti, mig a nyilas szabad, bolondos szemelyiseg akit szinte keptelenseg megserteni, kozvetlen, kozkedvelt jellem aki sok mindenkivel joban van es akar lenni.

A skorpio ha megsertettek leggatlastalanabb modon kepes tamadni, ha ezt a nyilas felismeri jajj mert utalja az alantassagot es tuz jegy reven robban es huzodik a redony...! Ordogi kor mig a skori bosszuallo nem fogadna el a helyzetet es ujra ujra tamadna, sertene.. mug a nyilas az elso “balhe” utan kinevetne es nevetsegesse tenne amit a skorpio szinten nem tur! Csak a magasabb szinteken levo skorpio kepes arra hogy az alap negativabb, szelsosegesebb skori tulajdonsagokat levetkozze!


Tobb nyilas es tobb skori ismerosom van, igy irtam le a kovetkezteteseket de talan az asztrologia is hasonloan fog velekedni e ket jegy szemelyisegerol...!:)

2019. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
58%
A skorpió megfojtja a nyilast, ez köztudott :D
2019. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. BAKKER, szóról szóra igaz!


2. te miről beszélsz? :D

2019. ápr. 30. 21:32
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

A skorpiókban nincs szinte semmi könnyedség, olyan "fakarót nyelt" típusok. Olyan "mataharik". A régi 100 éves dolgokhoz és a dolgokhoz vonzódnak. Nincs bennük meg az a könnyedség, mint pl. sok mérlegben, vízöntőben, ikrekben. A viccet olyan fapofával fogadják. A skorpió nők között elég sok olyan van, aki tiszta férfias jellemvonásokat képvisel. Gondolok itt arra, hogy pl.: a keze nem finom kecses, nőies, hanem olyan bumszli férfias. Az öltözködésük is inkább a férfias vonalat képviseli. Azután a skorpiók rendkívüli módon élvezik, ha túráztathatják más idegeit. Persze őket nem szabad piszkálni, de szinte még mondani sem szabad nekik semmi sértő dolgot. Ismerek egy olyan férfit, aki abból nyerte a mindennapi munkájához az energiáját, hogy az alkalmazottját szó szerint teljesen kiidegelte az állandó piszkálódásaival, csesztetéseivel. Gusztustalan módon viselkedett. Rejtőzködő, titokzatos, furmányos személyiségek. A munkában szívósak, és mindent beleadnak. A nyilas utálja a furmányos, cselszövős dolgokat. Nyílt, segítőkész, aránylag vidám embertípus a nyilas. Persze a nyilasnak is vannak rossz tulajdonságai. Pl.: az okoskodása, kioktató modora. Szeret emberekkel beszélgetni, viccelődni, ismerkedni. A skorpió olyan befelé forduló típus. Ezeket a dolgokat a tapasztalataim alapján írtam le. A környezetemben lévő összes skorpió olyan fapofa volt, illetve aki vidámabb is volt valamivel, az is egyből furmányoskodott, túrázott az idegeinken. Mondjuk az üzleti, iskolai, munkával kapcsolatos dolgokat korrekten kezelte, de olyan ravaszdi módon. Nehéz ezt így leírni, ezt megtapasztalni kell. Érdemes az ismeretségi körben lévő személyekről családtagokról, rokonokról, munkatársakról, szomszédokról stb. kideríteni, hogy milyen csillagjegyűek, és utána figyelni a viselkedésüket. Egyébként ezeken az oldalakon nagyon sok érdekes dolgot tudhat meg az ember az egyes csillagjegyekről:


[link]

[link]


Azt azonban érdemes megemlíteni, hogy bármely csillagjegy negatív, pozitív tulajdonságait a család, a neveltetés, a lakóhely, iskolai környezet, a rokonság stb. képes mind +, mind - irányba befolyásolni.

2019. máj. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elso vagyok koszi ugy tunik jo a megfigyelokepessegem mert ez mind tapasztalat es nem olvasottsag...!!:)) Te vagy a nyilas no?:)
2019. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, én :D
2019. máj. 1. 15:17
 7/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem most a kínai horoszkópjainkat is (igen, tudom, ne mondjatok semmit...) és az alapján meg bezzeg nagyon összeillettünk vóna :D
2019. máj. 1. 19:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem a kérdezőtől, hogy milyen problémák voltak a kapcsolatban? Csak, ami "publikus" az érdekelne. Ugyanis volna egy skorpió nő, aki ismerkedne velem, de nekem a sok egyéb más jellemzője mellett a csillagjegye sem szimpatikus.


Egyébként ahogy én tapasztaltam a nyilasok a mérlegekkel, halakkal tudnának aránylag jó párkapcsolatot kialakítani. A jegyek hasonlóságai miatt. A skorpiók pedig a bikákkal, halakkal, esetleg szűzekkel. Ismeretségi körömben van skorpió-bika páros, valamint halak-skorpió is. Nekem mérleg barátnőm volt, de a halak belső tulajdonságait is nagyon szeretem. Persze, amint már fenn említettem a neveltetés és egyéb más körülmények ezeket a dolgokat fel tudják teljesen borítani.

2019. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyilas nőként írom,mert a Skorpió birtokolni akar a Nyilas meg azt nem bírja.
2019. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg te vagy a Nyilas nő és egy Skorpiót akarsz,te nem vagy magadnál az tuti,nekem Skorpió apám van,ezek után rühellem a Skorpiókat!
2019. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!