Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió fiú skorpió anszcenden...

Skorpió fiú skorpió anszcendenssel és kos lány mérleg anszcendenssel összeillik-e szerintetek, vagy túl dúrva párosítás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szét fogjátok szedni egymást. Főleg Te Őt.
2010. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az hót ziher...
2010. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Na álljunk meg egy szóra kedves válaszolók. Örülök hogy mindenki ennyire szereti leszólni a skorpiókat, de azért hadd világítsak bele egy kicsit a fejetekbe, mert igen nagy ott a sötétség. (Ha még nem találtátok volna ki igen én is skorpió vagyok és asztrológus).

Ha az ember napjegye és ascendense megegyezik akkor a jegy harmonikus formája van túlsúlyban mert nincs belső ellentét, nem hiszi másnak magát, nem mutatja másnak magát. Az aki, és ezzel tisztában van, jegytől függetlenül. Nekem a kérdés elolvasásakor először az jutott eszembe hogy a csaj mindenképpen nyer ha más nem szexuálisan, a skorpió igazi pasi és a nők odavannak értük. Főként az ágyban, szóval a csaj szerintem jól jár. Az hogy ki szed szét kit arra meg azt tudom mondani hogy a Kosnak ugyanúgy mint a Skorpiónak a Mars az uralkodó bolygója. Tehát ha az erőszakot vesszük alapul egyik sem különb a másiknál, de ha már itt tartunk akkor a Skorpió az aki ezt inkább saját maga ellen fordítja. Ha ellenetek tett már Skorpió rosszat akkor megértem a nagy ellenérzést mert valóban az valóban nem lehetett túl jó érzés, de ha végiggondolod akkor a Kosok inkább fordítják mások ellen (harmonikusan esetleg csak versengésre) az energiát mint a Skorpiók. És ha már itt tartunk akkor elárulom nektek hogy Hitler például Kos volt Mérleg asc-el. Bár nem javaslom hogy ebből túl nagy következtetéseket vonjatok le. A bolygók hatottuk valahogyan amikor születtünk azt hogy ezt az energiát ki mire használja az már az ő dolga. Hitler ilyen hatalmas energiával lehetett volna egy nagyon jó ember is ha a jó szolgálatába állítja ezt, és ugyanez vonatkozik mindenkire.

A kérdésre a válasz: mindketten erősek és döntésképesek vagytok, így ti döntitek el. Közösen! Ha akár csak az egyikőtök nem akarja akkor bukta mert egyikőtök sem az irányítható típus.

2010. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Előző!


Némileg igazad van, de a Skorpió végletes jegy: vagy nagyon jó vagy nagyon rossz. Vagy szexmániás, vagy remete, vagy fekete neki a világ vagy fehér. Ritkán ismer középutat, és csakis magáért képes változtatni. Szexuálisan gyakran nagyon túlfűtött, kiváló szerető, de akár nő, akár férfi képes a partnerre úgy tekinteni, mint 'használati tárgyra1 és bármikor "eldobja" ha nincs szükség rá. Hatalmas önuralma van, senkinek nem nyílik ki igazán. Titkolódzik azok előtt is, akiket szeret. Ez egy ideig igen misztikus lehet, de hamar rá lehet unni. (ezért a nyugalmasabb,türelmesebb, empatikus víz-jegyekkel érzi jól inkább magát)

Na, akkor ezt képzeld el egy skorpió napjegyű és ascendensű pasinál....

2010. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló vagyok. Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval, bár mint tudjuk attól hogy Kos Mérleg asc-el még lehet érzelmes. Ha nem akkor tényleg halott ügy.
2010. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
7. éve élek együtt a skorpió-skorpió ffival, ebből 5 éve vagyunk házasok, két gyerekünk van, és amíg az első meg nem született nagyon boldog voltam mellette azóta viszont úgy érezem csak darabszámra legyen meg mindenki, és kész. Most jelenleg válásnál tartunk, mert nem bírunk együtt élni tovább, ő nem akar változni, és meg Már nem akarok változni. tényleg nem tud semmilyen szinten megnyilni még nekem sem, csak az anyjának és ez elég nagy gáz, hiszen már nem vele él.... Nem beszélgetünk egymással, társas magányban élünk és ez a lehető legrosszabb, főleg úgy hogy én annak ellenére hogy kos-mérleg vagyok, nagyon is érzelmes és érzékeny embernek tartom magam. na ilyenkor mi a teendő, küzdeni kell tovább, van-e egyáltalán értelme, vagy hagyni az egészet és kezdeni új életet???
2010. júl. 6. 21:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Mivel neked Mérleg aszcendensed van, te vagy az alkalmazkodóbb, kedvesnek, mosolygósnak, kiegyensúlyozottnak mutatod magad kifele. A Mérleg aszc. miatt, azonban lehetsz bizonytalan is. Tehát ez a Mérleg, azért jelentősen tompít a Kos önfejűségén. Gondolom extrovertált ember lehetsz, mert ezzel az állással a Napod a képlet Nyugati felébe esik. Egy skorpió pedig kifejezetten introvertált ember, főleg ha az aszcendense is az, "nehéz" ember, hajthatatlan lehet.
2010. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Aszc. miatt vágysz is a kiegyensúlyozott társas kapcsolatokra.

2010. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Még mindig az előző vagyok. A te könnyed mérlegséged nehézkesen viseli a skorpió nehézkességét.

Autódidakta módon foglalkozom az asztrológiával, remélem eltaláltam néhány dolgot. A pontos elemzéshez az egész képletre szükség van, biztos van dolgotok egymással különben nem lennétek együtt.

2010. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Biztosan van dolgunk egymással, mondjuk a két gyerek megszületése az elég nyomós indok volt szerintem, de én úgy látom itt vége is a közös dolgoknak, mert én már nem erre vágyom amit ő ad nekem, és ő sem arra amit én tudok neki adni. Ő egy nagyon anyagias ember aki mindent pénzben mér, illetve még abban hogy kinek hány darab diplomája van,, én meg pont az ellenkezője vagyok. Ő nem látja az emberekben a szépet, én pedig mindenkiben meglátom:) szóval tűz-víz. A matekon fizikán kívül nem hisz másban, szerinte csak az a világ van amiben ő él:) De a legnagyobb gondot még mindig ott látom, hogy nem tud nyitott lenni, még ennyi idő után sem.... Szerinted aki nem sírt még életében annak a lelkében mi lehet????!!!!! De most komolyan!!! te ezt hogy látod?
2010. júl. 9. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!