Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Pontosan mik azok a tulajdonsá...

Pontosan mik azok a tulajdonságok, amik egy szűz jegyű férfit a legideálisabb társsá tesznek egy bak jegyű nő számára?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Bika illene inkább hozzád. A Szűz a legrosszabb tulajdonságaidat fogja kihozni s mellé még meggyőzhetetlen is.
2019. máj. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majdnem úgy szereti, olyan odaadással, mint az alkoholt.
2019. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az, amit a nem szuz jegyu ferfit is idealissa teszi.


Ha erted.

2019. máj. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kiszamithato, Megbizhato, nyugodt, anyagias mint a bak, aprolekos,

kicsinyes... turelmes.. csaladcentrikus, hagyomanytisztelo.. kenyes az izlesere, dolgaira amik altalaban egyszeruek de praktikusak

2019. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A baknak van turelme az allando kritikait kezelni es szintugy megbizhato tars a szuz mellett ok ketten nem vagynak semmi izgalmasra, mindent megterveznek, megebszelnek, eldontenek hosszu tavon gondolkoznak mindent atragnak minimum 121x.....
2019. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
0%
16+cm, 10^8 HUF, 6000 cm³, stb...
2019. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért megcáfolnám egy kicsit,ha lehet.Én szűz vagyok de nem vagyok rend mániás.Igaz szeretem ha rend van és vigyázok nagyjából rá.De nem tervezek meg sok mindent előre.Lehet,hogy elfajzott vagyok.Bár azt mondják,hogy 50 felett az ascendens a mérvadóbb.
2019. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!