Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tulajdonságok, jellemző...

Milyen tulajdonságok, jellemzők várhatóak a szembenálló napjegyűeknél? Például a Szűz és a Halak jegyében, ugyanazon a napon született nők esetében?

Figyelt kérdés
Mintha ennek nagy jelentősége lenne.

#tulajdonság #belső érték #személyiségjegy #életfelfogás #felelősségtudat #lélekerő #napjegyek #szembenálló #érzelmi telítettség #tudatossá
2017. jún. 13. 10:17
 1/6 anonim válasza:
Nem semmi értelme a kérdésednek kérdező. Most akkor Szűz napjegyű nőről vagy Halak napjegyű nőről van szó?
2017. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát persze, hogy 2 nőről van szó!

A napjegy hónap ugyanazon napján születtek, pl. szeptember 5-én az egyik, március 5-én a másik.

2017. jún. 13. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tapasztalom, hogy a halak és szűz jegyűek elég nehézkesen jönnek ki, mert a halakat nagyon érzékenyen érinti a szűz kritikus és analitikus hozzáállása a dolgokhoz a szűz jegyűeket meg zavarja, ha valaki olyan érzékeny, mint a halak.
2017. jún. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szűz jegyűvel nagyon nehéz, de ez esetben egyiket sem sajnálom, mert mindkettő nagy hazudozó, érdekember, anyagias, hatalmas színész(nő), teljesen hamis világot és érveket vázolnak fel egymásnak, mint ami a valóság, sajnos van idejük erre bőven.
2017. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az Ikrek és a Nyilas napjegy tekintetében hallottam előadás keretében erről. - Pap Gábor, művészettörténész -. És annak tudományos vonatkozása oldaláról..

De a Szűz és a Halak tekintetében is. De nem egyénekre vonatkozóan, hanem az egész világra kiterjedően. ( A Föld tengelyének precessziós mozgása egy pályát ír le, 16 ezer év körül teszi meg ezt az utat...) A Halak jegybe való lépéskor jelent meg a kereszténység.

Sajnos, nekem kevés csillagászati és csillagjegy-ismeretem van. Az előadás alatt is ezt éreztem, ilyesmikről a XX., XXI. század embere a közoktatásban nem hallott.

Legfeljebb Madách: Az ember tragédiája prágai színében... (Éva= Borbála Ádám=Kepler-hez: János, nekem szükségem volna pénzre.. )

De a csillagászati ismeretek ott nem a tudósság szempontjából jelentek meg.


Visszatérve a kérdésemre: egyénekre vonatkoztatva tudna-e valaki válaszolni a kérdésemre?

Tehát a kérdés nem párkeresésre vonatkozik - közvetlenül. (!!)

Hanem anyós - meny viszonylatára!

2017. jún. 16. 06:25
 6/6 A kérdező kommentje:

#3!

Úgy tudom, hogy minden egyes állatövi vagy napjegyhez tartozó tulajdonság az illető (??) szintjétől (??) függ.

Az alacsonyabb és a magasabb szinten történő megjelenés között nagy különbségek vannak. Talán a Te jellemzésed inkább az alacsonyabb szintűeken lévőkre vonatkozik. (??)

2017. jún. 16. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!