Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha a Skorpió ès a Mèrleg közt...

Ha a Skorpió ès a Mèrleg közt megromlik a pàrkapcsolat javítható e? (A skorpió volt az oka neki hogy megromlott ami èn vagyok!

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mindig 50-50%. Nem lehet azt mondani, hogy csak az egyik fél az oka! Biztos vagyok benne, hogy voltak előzményei a dolgoknak. Minden okkal történik az életünkben!

Te gondolod azt, hogy miattad volt vagy esetleg a környezeted befolyásol ebben a kérdésben?

2019. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A környezetem befolyàsal volt ràm mikor èn rossz döntèseket hoztam èn vagyok a hibàs akkor is
2019. máj. 27. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, NEM Te vagy az oka! Hidd el, tudom hiszen minden okkal történik és történt csak te nem tudod még ezeket, nem érted! De bizz és tudd, hogy minden érted történik!! Különben biztos vagy benne, hogy ezzel a személlyel szeretnéd folytatni? Vagy esetleg csak a megszokás miatt szeretnéd? Le tudtad tisztázni magadban az érzéseidet? Ezek fontos kérdések! 😊🙏🌼
2019. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem még nem túl késő és tudok segíteni. Személy szerint hiszek az asztrológiában és mélyebb szinten szoktam belevetni magam, DE szerintem bármilyen nemű kapcsolatban a legfőbb dolog az őszinteség, a megbánás és az odafigyelés. Legyen a párod vagy barátod bármilyen jegyű, kellő kommunikációval és törődéssel szinte mindent helyre lehet hozni. Üljetek le és beszéljétek át alaposan a dolgokat. Mindketten mondjátok el, hogy mit éreztek, mit szeretnétek, mi esett rosszul. Egy hosszas, mély és őszinte beszélgetés hihetetlen dolgokra képes, én is jártam ilyen cipőben és minden helyrejött. Fel a fejjel é sok sikert!

-egy skorpió :)

2019. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!