Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet ismerkedni BAK...

Tony1973 kérdése:

Hogyan lehet ismerkedni BAK jegyű hölgyekkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Több, mint egy éve történt, hogy megismerkedtem egy BAK jegyben született nővel (28 éves). Én amúgy vízöntő vagyok. A lány nagyon határozottan közeledett, egyértelműen értésemre adta, hogy ismerkedni szeretne, a kérdései sem arról árulkodtak, hogy egy kósza numerára vágyna: akarok e gyermeket, zavar e az, hogy van korkülönbség köztünk. Noha neki van egy hosszabb kapcsolata, nyilvánvaló, hogy ott nem működnek a dolgok és új partnert keres. Tavaly februártól egészen szeptemberig tartott az ostroma, de én azt mondtam neki, hogy amíg kapcsolatban van addig semmi esélye, hogy köztünk komolyabb dolog legyen. Egyszer le is feküdtünk egymással. Azt mondja bízik bennem, és, hogy jól érzi magát velem, és, hogy bennem még soha nem csalódott. Ennek ellenére nem tudja rászánni magát a döntésre, hogy velem legyen. Azt mondja, hogy "az érzelmi háttér megvan". Lehet az a baja, hogy albérletben élek? Vagy nem keresek milliókat? Azért kettőnknek nem lenne rossz élete, mert én sem keresek rosszul és ő sem. Szóval adjatok tanácsot, hogy egy BAK hölgyet hogyan lehet rávenni egy döntésre! Lehet el kellene távolodnom tőle, nem keresni, nem beszélni vele, hátha az kiugrasztaná a nyulat a bokorból?. Köszönöm a normális válaszokat!

2019. jún. 2. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

>"de én azt mondtam neki, hogy amíg kapcsolatban van addig semmi esélye, hogy köztünk komolyabb dolog legyen"


>"Egyszer le is feküdtünk egymással"


Oké, féreg.

2019. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
MegBAKoltad házasság előtt, ez paráznaság. A baknál hűtlenebb fajtát nem találhatsz, veled is ezt fogja tenni, ha neked ez kell. Nincs mocskabb a baknál. Egy alakoskodó, irigy, önző véglény.
2019. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit szívsz? Aggyá má belőle!
2019. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1


Ácsi bácsi!!!!


A bak hölgy tartozik felelősséggel a párja felé és nem a kérdező!!!


Amúgy kérdező!


Építs egy házat, villants egy fsza kocsit és már repül is

Van tapasztalatom... Sajnos...

2019. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan gond hogy külföldön laksz?
2019. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A bak tenyleg elegge anyagias es ezert sem dobbanthat a kapcsolatabol. Lehet feloled ezt hianyolhatja.

Es igen a bak ha nem szerelmes csak erdekbol van valakivel ami naluk gyakran elofordul sajnos nem huseges. Viszont ha szerelmes akkor 100% a masikert van, viszont az anyagiass aitt is kisse kijon mert szeretne egyre jobb es jobb szinvonalat biztositani maganak neked es az egojanak. Eszmeletlenul birtoklo es feltekeny es hideg. Jozan cselekvesek jellemzik viszont nem a jozan mondanivalok ezert sokszor lehet hogy mast tesz mint amit mondd.....

Elegge klasszikus tipus inkabb ferfiakban jelenik meg a tipikus ferfi viselkedest viszont ehhez hozzatartozik ugyanaz a regi ertelemben vett tisztelet a o iranta es o is nokent fog veled viselkedni......


Tapasztalatbol irtam ezeket csak napjegyeket tudok tudtam tobb bak udvarlobol, es bak no ismerosokbol tevodott ossze.

En rak vagyok bika aszcendenssel....

Az en szemelyeses velemenyem az h engem nem gyoztek meg, higy szimpatizaljak veluk de nem is irritalnak... :)

2019. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bak jegyuek idosebb partnert valasztanak altalaban, mert a felfogasuk is koraven kicsit. Ugye a Szturnuszhoz tartozik az oregseg/oregkor. Tehat neki korban pont jo vagy. Amugy fullra lekorlatoz egy bak no. Nem enged kiteljesedni. A kemeny munkaban hisz a hatekony munka helyett.
2019. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!