Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hol szoktatok új embereket...

Ti hol szoktatok új embereket megismerni, legfőképpen ismerkedni hölgyekkel? Korom miatt már iskolák kizárva, diszkókba, kocsmákba nem járok, barátok jórészt külföldön.

Figyelt kérdés

Csak "emiatt" nem szeretnék különböző tanfolyamokra eljárni, az utcán leszólítást senki nem díjjazza (nem csak hölgyek, én sem).


Társkeresőkről sajnos elég sok negatív tapasztalatot hallottam baráti körömből, internetes fórumokról úgyszintén.


Érdekel, hogy a nyugisabb (nem pedig az egyébként is fölöslegesen ezerrel pörgő) nők és férfiak hol szoktak új emberekkel, új partner-jelöltekkel megismerkedni.


(Nem akarom elhinni, hogy a társkereken kívül szinte lehetetlenség ez már manapság.)



2014. ápr. 20. 18:51
 1/7 anonim válasza:
Benzinkúton segítesz tankolni a hölgynek, persze csak akkor ha nincs gyerekülés az autóban. Tájékoztatást, segítséget kérsz, tehát minden alkalmat megragadsz. Ezek csak úgy adódnak. Tehát ne azt mond magadban hogy megyek a benzinkútra egy nőért. Érted.
2014. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Auchan, Plázák, Tesco.


nálam, is hasonló a helyzet nem olyan régen mentünk szét exemmel, a barátok többségének gyereke családja lett, sokan elköltöztek..ez van.

2014. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én főként beszélgetés céljából itt is találkoztam már kedves emberekkel, vannak jó fejek, meg segítőkészek, de ugyanúgy egy-egy kellemetlenebbe is bele lehet futni. Ez mindenhol benne van a pakliban...

L

2014. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedni mindenhol lehet, ahol nem vagy egyedül. Boltban, mozipénztárnál, sorbanálláskor, kávézóban, benzinkúton. A boltot azért írtam első helyre, mert ott nagyon sok nővel ismerkedtem már. Vagy én "kértem tanácsot" pl. illatszer-ügyben, vagy a műszaki osztályon én ajánlottam fel a segítségemet.
2014. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezen ismerkedések közül legalább egy-kettő járt már sikerrel? Vagy csak csevegés, aztán a semmi?
2014. ápr. 20. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:

40 éve tanulom az ismerkedés technikáját, és talán az utolsó 20 év, amikor sikeresnek mondhatom magam. Ez alatt azt értem, hogy 20-25%-ban több is történ...(hetne)

Ugyanis a sors keserű fintora, hogy mire megtanultam, nem sok hasznát vettem, hiszen közben megnősültem. Jó, nem mondom, néha mealkudtam az ördöggel, hiszen az ismerkedés olyan kaland, aminek az ember szeret a végére járni, de alapvetően mégis hűséges vagyok a páromhoz.

2014. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Morrisons 2
2014. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!