Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nőről valami jellemzés?

Rák nőről valami jellemzés?

Figyelt kérdés
előre is kszönöm a normális válaszokat :)
2010. júl. 7. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak anyáskodó rák nőket ismerek:D én ezt a két nőt nagyon bírom,egyiket azért,mert az anyám(még ha nem is vérszerinti),másikat meg azért,mert ő meg sok tanáccsal tudott ellátni(ő egy a tanárom volt):D
2010. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatokon alapuló jellemzéssel tudok szolgálni :) Nagyon meleg szívűek, vigyorik és humorosak. A stílusuk többnyire visszafogott, tényleg anyáskodó természetűek valahol. Sajna nagyon könnyen el tudják sírni magukat, ha nem kívánatos helyzettel találják szemben magukat :) Egyik legjobb barátnőm rák, rá ezek egytől egyig jellemzőek :)
2010. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az anyukám rák!

Nos. Ő neki jó humorérzéke van, nagyon türelmes, viszont nem tart ki a céljai mellett.

Megható filmen mindig sír.

2010. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én rák vagyok (17/L)

érzelmes és érzékeny vagyok, sokat tödősök a barátaimmal, néha többet is mint magammal, mindig biztonságban akarom őket tudni. ha elmegyünk bulizni szememet mindig rajtuk tartom, nehogy valami bajuk legyen

kapcsolatban nagyon odafigyelek a páromra, mindig a legjobbat akarom neki, és ha kell mindent odaadok neki, cska hogy jo legyen ilyen igen mondhatni kissé anyáskodó ez.

nagyon hálás tudok lenni. főleg, ha viszont szeretnek

elég nyitott vagyok. könnyen ismerkedem, viszont olykor inkább csendben a háttérben maradok.

ja és sokat szoktam gondolkodni, meg agyalni csak úgy a semmin.


én ilyen vagyok van ebből olyan ami más rákokra is igaz, és ami csak rám :)


egy valami MINDEN RÁKRA IGAZ: nagyon tudnak szeretni, és megkell becsülni őket.

2010. aug. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

előző vagyok.


nehezen teszem túl magam egyes dolgokon és könnyen megtudnak bántani, de nem vagyok haragtartó.

és könnyen észreveszem a dolgokat, változásokat. pl: ha megcsalnak, már nem szeretnek, ha hazudnak és egyebek.

remélem tudtam segíteni, ha valami még kell írj

üdv.

2010. aug. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!