Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti össze illetek a párotokkal...

Ti össze illetek a párotokkal a horoszkóp szerint? Van köztetek olyan akik olyan kapcsolatban vannak/voltak, amire azt írták, hogy nem jönnek ki jól?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjem oroszlán én ikrek vagyok. Horoszkóp szerint tökéletes kapcsolat, de valóságban nem így van. Pár év után el is váltunk. Ma már nem is értem miért házasodtunk össze, hiszen semmi sem volt közös bennünk. Mostani férjem mérleg. A horoszkóp szerint nem passzolunk egymáshoz, mégis 18 éve együtt vagyunk. Nekem a horoszkóp nem jött be semmilyen formában.
2019. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én is ikrek és volt párom oroszlán.

Borzasztóan nem jöttünk ki, egyáltalán.

A mérleg és ikrek párosra pedig egész jókat írnak.

2019. júl. 2. 18:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szűz+kos. Magyarázzam? :D Tényleg nem egyszerű eset a mienk, teljesen más a felfogásunk, habitusunk. De tanulni sokat tudunk a másiktól.
2019. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen hiszek az asztrológiában, de azt gondolom, egy jó párkapcsolat legeslegnagyobb részben a páros érettségi fokától függ. Két skorpió is remekül ki fog jönni (sőt, szerintem amúgy nagyon is jó párosítás), ha mindketten érettek, érzelmileg intelligensek.
2019. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ez Brad Pitt és Angelina Jolie szinasztriaképlete.Tehát a két radix egymásra fektetése.


Szerintetek mi a f**z köze van ehhez és mennyi a jelentősége, hogy "a párom bika én meg oroszlány, összeillünk?"


Semmi!!!

2019. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Az Oroszlán az Ikrekkel ritkán jön ki jól. Az Iker jó páros intellektuálisan is a Mérleggel .Ezt az első vákaszra írom.


Brad Pitt Nyilas , Jolie Ikrek. A legjobb párosok egyike , csak Jolie excentrikus és mentálisan kicsit meg van csúszva.

2019. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De most azt néztem, hogy az ikreket nagyon rossz párosításnak írják a skorpióval.
2019. júl. 3. 00:16
 8/18 anonim ***** válasza:
A két jegy kvinkunxa egymásnak, igen, de te csak a bulvárszart olvasod, aminek nincs semmi értelme még mindig.
2019. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Legutobbi kapcsimban a hapsi bika napjegyu volt skorpio aszcendenssel vizonto holddal ikrek venusszal bika marssal 5.haz halak VII. Bikaban all.....

Felevig egyaltalan de a mai napig is csak ugy tudunk egymasrol lekattanni hogy en nem-et mondtam.... A normalis kapcsolat elol elzarkozott es nem volt hajlando velem beszelgetni normalisan, de nagyon vonzodunk egymashoz valami oknal fogva es ha egy helyen is vagyunk kepes engem inkabb kerulni ugy h a kozos baratainknak oda se koszon...! 😃


En rak vagyok bika aszcendenssel oroszlan holddal ikrek venusszal ikrek marssal 5. Haz skorpio VII. Haz skorpio :)


Exem is bika jegyu volt rak aszcendenssel, az azt megelozoek pedig mind vizontok voltak.... rak v vizonto holddal....

Es akikkel beszelgetek is mindnek vizonto holdja van illetve tobb “kozos” vonas is akad....:) Nem tudom hol lehet az osszefugges de az tuti hogy nagyon erdekes!

2019. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ja es a leghosszabb kapcsolatom 3 evig tartott egy vizontovel....

Neki az aszcendenset nem tudom de vizonto nap, vizonto hold, kos venusz es kos mars 5. Haz oroszlan VII. Skorpio...:)

Nagyon szerettuk egymast de allandoan mentek az ordibalasok es a kibekulesek meg nem ertettsegek.....

2019. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!