Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a Skorpiócsillagjegyű emberekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm az. Nagyon agresszív és kötekedő, de ha jobban megismered, rájössz, h jó barát, lehet rá számítani, olykor elfelejti értékeit, de ettől még kifejezetten jó ember.
2015. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akiket én ismerek (és elég közelről ismerem őket, mert a párom is az, egy-két jó barátom is és a közeli családtagjaim közül is néhányan) mély érzésűek, nagyon tudnak szeretni, határozottak, erős az egyéniségük, jó a humoruk, bár kicsit sértődősek.


De attól függetlenül, hogy most itt megpróbáltam felsorolni pár jellemvonást, ami az általam ismert Skorpiókat jellemzi, én azt mondom, hogy csak az alapján, hogy mi a csillagjegye, nem lehet egy embert jellemezni.

2015. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Én skorpió vagyok. Imádok az lenni. Határozott, erős, egyéni, nárcisztikus, cinikus emberek. Csúnya szavak helyett, bántó szavakat használ ha vitába keveredik akárkivel. Imádja ha ő van a középpontban. Mondjuk ez aszcendenstől is függ. Megbocsájt de sose felejt. Nagyon tud kötődni és szeretni. Szabad szeretne mindíg lenni és próbál is. Néha vad, de tud érzéki is lenni. Ellenségnek nem érdemes skorpiót választani, mert általában ő nyer. Színes, egyéni embertipus, Ja és ha ideges nagyon agresszív ... Remélem tudtam segíteni...;) :)
2015. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
pont olyan vagy, mint a barátnőm xd
2015. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
szerintem a legjobb csillagjegyek közt van a skorpió (meg a nyilas,vízöntő,kos)
2015. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
58%
Én Skorpió vagyok és annyi tapasztalattal rendelkezem hogy aki nem ismer az általában "utál",nincs valami kedves modorom olyanokkal szemben akik nem veszik a fáradtságot hogy megismerjenek.Viszont ha valaki igazán megismer az szinte mindig jó barátom lesz :) Elég erős a jellemem és megmondom a véleméyem amit nem sokan kedvelnek.És igen én is elg sértődékeny vagyok de csak annak érdekel a véleménye aki nagyon közel áll hozzám(a többiekét leszh*rom ) :3 XD De sok barátot szerzek :)
2015. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is skorpió vagyok. A szabadságérzés nálam is ottvan, sokszor azért nem mentem bele emberekkel kapcsolatba (szerelmi kapcsolatba), mert úgy éreztem, túlságosan rámtelepednek, fojtogatnak az örökös ellenőrzéssel. Pl. a féltékenységet utálom. Én megelőlegezem a bizalmat (hogy nem olvasgatom a leveleit, nem megyek utána leskelődni a fiúbulijára, nem nyomoztatom más emberekkel). Viszont ha fordítva ezt kapom, akkor van vége a kezdődő kapcsolatnak, mert engem ez sért a legjobban. A másik, amikor próbálnak h.lyének nézni. Úgyis mindig rájövök, bár néha örülnék, ha inkább nem jönnék rá, mert nagyon bántó tud lenni.

Ha valakit megkedvelek, tűzbe teszem érte a kezem, de ha elárul én szavakkal úgy megsértem, hogy hetekig azon rágja magát. Ezért nem szeretnek néha, mert azt mondják, hogy tükröt tartok eléjük és az arcukba vágom amit a legjobban utálnak/szégyellenek magukban. Akkor is, ha ezt négyszemközt teszem és nincs ott senki más.

Határozott vagyok. Pl. ha nyíltan megfenyegetnek, akkor is véghezviszem az akaratomat, csak hátulról és úgy, hogy ne tudja meg az illető, ha csak már későn (ez rossz, de tudok ilyen lenni).

Nem bírom, ha helyettem és a megkérdezésem nélkül döntenek valamit el. Pl. a főnököm eldöntötte, hogy a rosszabb részlegen fogok dolgozni ahol kevés az ember, mert 3 munkájával is elbírok. azonnal felmondtam. Szóval, ami a szívemen, az a számon, kivéve, ha tömény rosszindulattal közelítenek és ezt felfedezem, mert akkor visszaadom nekik az ő saját fegyverükkel. De az én legnagyobb fegyverem a türelmes várakozás. Kivárom, míg az ellenfelemnek nagyon rossz lesz az élete (megtudom úgyis) és akkor megjelenek és egyszerűen csak kinevetem és megmondom, hogy megérdemelted. Ezen sértődnek meg mindig a legjobban.

2015. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem csak az aszcendensem az. A csillagjegyem ikrek.

A stílusomat mindig változtatom, ember függő.

De az elegancia mindig ott van. Rendkívül manipulatív ember vagyok, az elegancia csak elfed. Általában ha valaki közém és az általam kivalasztott dolog közé áll, az nem jár jól. Ezt nem részleténém.

Másrészt pedig mindenkivel látszólag nyitott vagyok, sokat beszélgetek.

De tiszta barátom egy sincsen. Senkit nem tartok annyira, hogy megbízzak benne. Jellememnek köszönhetően nagy vagyonra tettem szert. Ezért köszönetet mondok szüleimnek azért mert illemre tanítottak, és külön apámnak. Mert o volt az aki ott volt, de soha nem volt teljesen ott. Mert a "mentális tréning " jeivel már 4 éves koromban elkezdett untatni. Vagyis siratni, mert abból állt, hogy sírásig erősíti a mentális kepeszsegeimet. Emiatt utana pszichológushoz kellet járnom, viszont en teszteltem magamat, eljátszottam egy másik, kitalált személyt.

Azóta felfelé ível a karrierem, mások hatan.

2015. aug. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Ha férfi, akkor nem gáz, max egy kicsit túl féltékeny tipus.


Ha nő, akkor kerüld messziről, vagy legalábbis ha barátkozol vele,akkor se engedd magadhoz túl közel, ne nyílj meg előtte teljesen, ne áruld el a legféltettebb titkaidat, mert ha úgy is tűnik, hogy jó barátod lesz, valójában csak tetteti. A legkisebb sikereidre is irigy lesz, és ahol csak tud, keresztbe tesz neked, és ha segítségre lenne szükséged, amiben ő simán segíthetne, úgysem fog, csak fölényeskedik majd, és várja, hogy pitizzél neki. Azt meg hogy te esetleg korábban mennyit tettél érte önzetlenül a semmiért, azt simán elfelejti...

Vicces, humoros, szórakoztató és igen aktív ember a skorpió, de legyél óvatos, és ne engedd túl közel!

2015. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Nekem csak skorpió pasijaim voltak. Nem így választottam, így alakult.

Imádtam Őket, igazi pasik. Szeretnek hódítani, kimutatják az érzésüket meg a foguk fehérjét. Kimondják amit gondolnak, nem kell filozofálni rajta.

Nem mellesleg jók az ágyban, és nagy étvágyuk van.

2015. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!