Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a skorpió...

Mi a véleményetek a skorpió jegyűekről?

Figyelt kérdés
Azt mondják ravaszak és titokzatosak, legrosszabb csillagjegy igaz ez?
2019. júl. 4. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy rossz csillagjegy. A Skorpio jegyüek valoban titokzatosak es hidegnek tünnek elsöre, de akit megszeretnek, ahhoz ragaszkodnak foggal körömmel. Rossz tulajdonsaguk, hogy borzasztoan szelsösegesek, tudnak valakit egyik nap imadni, következö nap utalni egy aprosagert. Nem a hüseg mintakepe legyen szo nöi vagy ferfi skorpiorol. Megjelenesük legtöbbször figyelemfelkeltö, van bennük valami, ami odavonza az emberek tekintetet, ha beszelgetsz velük, ezt akkor is erzed. En alapbol nem igazan jövök ki jol velük, de ettöl meg nem mondom, hogy rosszak.
2019. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Akinek a képletében hangsúlyos a skorpió, ott én is a szélsőségességet, illetve a "mélységet, titokzatosságot" emelném is. Az is igaz, hogy "akit megszeretnek, ahhoz ragaszkodnak foggal körömmel". Épp ezért nem igaz az, hogy hűtlenek. Valójában pont az általad leírtak miatt az egyik legragaszkodóbb princípium.

Persze nyilván lehet találkozni hűtlen skorpióval is. Ki milyen érettségi fokon áll.

2019. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Távolmaradni tőlük!
2019. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy férfi vagy nő, mennyire hangsúlyos a skorpiósága de általánosságban írható,hogy velük a mélységeket, és a magasságokat is meg lehet élni. Mélyérzésűek ,de ezt szeretik titkolni ,ahogy a hibáikat is. Viszont másokét rögtön észreveszik,és ha kvázi ártó szándékot éreznek,gyorsan a másik ellen fordítják. Nem hűségesek gyakran ,( ffiakra jellemzőbb)viszont náluk a szex az tényleg csak szex tud lenni,és attól még érzelmileg kötődnek a párjukhoz. Szóval kicsit bonyolultak is :)
2019. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2019. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. ez nem teljesen igaz, mert van egy Skorpió barátnőm, és mindenkivel kedves, meg kicsit csöndes
2019. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
El Nath, ez a video szuper, sok igazság van benne.
2019. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Èn skorpió jegyű vagyok , nagyon sok jellemzèst olvastam már a jegyemről, ès van amik nagyon de nagyon igazak rám. DE! Pèldául az ,hogy szèlsősègessèg (egyik nap szeretek másnap meg utálok valakit) ravaszság, hűtlensèg (amint a legtöbben hisznek ezen jegyben született emberekről) egyáltalán nem igaz rám, sőt ezeknek a szöges ellentète vagyok. Vèlemènyem szerint abszolút nem a csillagjegy határozza meg az emberek jellemèt..
2019. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Értsétek meg, hogy az asztrológia nem a Nap valamilyen jegyben való elhelyezkedéséből áll.Amikor azt mondjátok, hogy "skorpió jegyű vagyok" akkor arra gondoltok, ahol a Nap járt születésetekkor.


Viszont ez csak a bulvárhoroszkópok szintje,

aminek semmi köze az asztrológiához.


aranycsillag.net


Ezt az oldalt ajánlom elkezdeni megismerkedni az asztrológiával annak akit érdekel a téma.

2019. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Zárkózott, makacs, harcos, ha szeret valakit azért a végsőkig harcol, elvont, manipulatív, önfejű, az érzései után megy, türelmetlen, hirtelen haragú, okos, spirituális, remek csábító, mindent megkérdőjelez-mindennek a gyökerét kutatja, művész lélek


Igen van amikor tényleg igaz rám, hogy a legrosszabb tudok lenni, de annak oka van-amúgy nagy részt amiatt mert a skorpiók nagyon intenzív mélységben élik meg az érzelmeiket

2019. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!