Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi viselkedése?

Skorpió férfi viselkedése?

Figyelt kérdés

Alpból a "napi horoszkóp és társaiban" nem hiszek, de a srácra határozottan illenek a skorpió csillagjegy jellemvonásai.

Az én történetem annyi, hogy április közepén elég "csúnyán" váltunk el egymástól. Én kezdeményeztem a dolgot, mert úgy éreztem, hogy az utóbbi időben ó nem tesz energiát a kapcsolatba, abba, hogy haladjunk előrébb. Megértem az ő oldalát is, cirka 1200 kilóméter van köztünk, és frusztrált az egyetemi képzése miatt stb. Tényleg csúnyán váltunk el, mindent "dobátunk egymás fejéhez" stb. Én is megtettem - sajnos. Ugyan bocsánatot kértem érte, ennyi, amit csinálni tudtam, változtatni rajta már úgy sem tudtam. Abban maradtunk, hogy ha kevésbé lesz stresszes neki az egyetem, visszatérünk a dolgokra.

Nos azóta nem kerestük egymást. Én próbálom tizteletben tartani a kérését. Viszont 3 hete írtam neki, hogy hiányzik (tényleg hiányzik és őszintén szólva szeretem őt.) Amire viszont nem számítottam, az az, hogy egyáltalán visszaír, illetve azt írja, hogy én is neki. Illetve, hogy küldött nekem ajándékot, és reméli hamar megkapom. (Sosem küldött még semmit nekem a másfél év alatt, most mégis). Természetesen megköszöntem, és rákérdeztem, hogy azok után ahogy viselkedtem, miért küld bármit is. És hát itt kaptam egy nagy pofont, hogy ő csak tiszteletből és megbecsülésből, és ez a minimum viszonzás azért, amit érte tettem. (Nyilván alapból próbáltam nem beleképzelni többet, és úgy látom jól is tettem). Ezután az üzenete után pár nappal ért ide az ajándék, amit küldött. Nagyon kedves dolgokat küldött, és levelet is írt (amit még parfümmel is befújt - bár sosem tudtam ennek mi értelme van). A levélben pedig azt írta, hogy ha van kedvem, akkor beszéljünk telefonon.

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Lett volna kedvem vele beszélni, viszont az ezt megelőző elutasító levele miatt teljesen bezárkóztam.

Nem tudok eligazodni rajta. Ha tényleg nem akar semmit, egyáltalán miért írja, hogy hiányzom, miért küld ajánékot, miért szeretne beszélni?


Egyikünk sem annyira fiatal már (és az értelmi intelligenciánk sem a föld alatt van, ha valaki ezt feltételezné), csak egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta. Valakinek véleménye esetleg? (31/L, 32/F)


2019. jún. 30. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Volt skorpió jegyű fiúm. Ő hihetetlenül szenvedélyes volt, nála semmi sem volt akadály, ha igazán akart valamit, akkor rendesen odatette magát. Szerintem, ha igazán akarna téged, akkor komolyabb lépéseket tenne. A skorpió jegy nem felejt, ha nagyon megbántottad, akkor akár az ajándékos dolog bosszú része is lehet. Ő mindig visszaadja, ha fájdalmat okoztak neki, megbántották.

Te milyen jegyű vagy?

2019. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én szűz csillagjegyű vagyok. Nekem is volt két komoly kapcsolatom, és mindkettő skorpió csillagjegyű fiú volt. Annak ellenére, hogy én is vagyok amilyen, és sokak szerint nem jó párosítás, mindkét sráccal abszolút illettünk egymáshoz, és mindkét kapcsolatban, mindkét fél részéről meg volt a szerelem :) Tudom, hogy nagyon szenvedélyes csillagjegy, és azt is, hogy nagyon meg tudnak bántódni. Nálunk mindketten bántottuk egymást, mindazonáltal nem hiszem, és nem érzem, hogy bosszút akarna állni rajtam :) Sok mindenkin igen (ennyire már ismerem), de rajtam azt hiszem, hogy nem.
2019. júl. 1. 14:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Én meg inkább azt éreztem a leírásból, hogy ez a "tiszteletből és megbecsülésből" duma csak mellébeszélés. Nyilván ilyen helyzetben mindenkét fél azt várja, hogy a másik mondja ki először, hogy jó lenne újrakezdeni.


35/F Skorpió

2019. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
A nő is meg a férfi is kibírhatatlan. Tudálékos majdénmegmondommiajónekedfajta! Engem az ilyen taszít, nem szeretek eluralkodni senki felett!
2019. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

4-es!


Ez annyira nincs benne a kérdező leírásában, hogy a helyedben inkább elgondolkodnék, vajon nem magamról beszélek-e, és csak kivetítem egy másik emberre.

2019. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Én meg elgondolkodnék azon hogy a másik nem-e tapasztalatból írja? És nem csak a hasára üt!

Na meg egyébként akinek nem inge...:) de úgy látszik nálad betalált!

Örülök!

2019. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem állítom, hogy mindkét jegy egyszerű eset. Jómagam sem, mindazonáltal nem tartom magam kibírhatatlannak (a kornyezetem sem). Azokkal valóban nem jövök ki túl jól, akiktől távol áll az őszinteség. Mert a saját tapasztalatom alapján nagyon sok ember nem ismeri ezt a fogalmat :)

És igen, a kérdésem nem erre irányult, hogy minősítest kapjak/kapjunk, hanem, hogy az adott, kialakult szituációval kapcsolatban van-e bárkinek építő jellegű véleménye, tanácsa:)

2019. júl. 2. 11:36
 8/12 anonim ***** válasza:

"elgondolkodnék azon hogy a másik nem-e tapasztalatból írja"


Mit?


"És nem csak a hasára üt!"


Mivel kapcsolatban?


Az megvan, hogy a másik ember nem lát bele a fejedbe, és ha nem beszélsz kerek mondatokban, akkor esetleg értelmezhetetlen a szöveg, amit leírsz?

De annak örülök, ha te érted, az már félsiker.

Szerintem azért nem írod le pontosan, hogy mit gondolsz, mert semmi alapja az állításodnak.

2019. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Ez a kötekedő magatartásforma pont jellemző ezekre a jegyekre:P

Csak én nem megyek bele ilyen játékokba, mert felesleges.

Saját közvetlen rokonnál is tapasztaltam, meg ismerősnél is!

2019. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Marha hiteles a diskurzusból való kivonulásod így, hogy azért még egy hozzászólást szenteltél ennek. Ez a közhelyparádé, amit itt leadsz, továbbra is csak arra hivatott, nehogy meg kelljen fogalmaznod, hogy miért látod kibírhatatlannak és "majdénmegmondommiajónekedfajtának" a kérdezőt. Mindenfajta alap nélkül ideböfögted ezeket a sértő jelzőket, aztán, amikor kérem, hogy magyarázd el, miért gondolod ezeket, akkor te kivonulsz a diskurzusból. Inkább vagyok nyíltan konfrontatív, mint játszmás.
2019. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!