Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szemben allo holdak is hasonlo...

Szemben allo holdak is hasonlo energiajuak mint a napjegyeknel?

Figyelt kérdés

Hasonlo energia van a szemben allo holdjegyeknel mint az embereknel?

Pl oroszlan hold - vizonto hold


Altalanossagrol beszelek tobb tapasztalatom is van az egyszeru szemben allo napjegy parosokrol hogy az altalaban sosem volt “langyos” ha valami volt rossz vagy jo :)


2019. júl. 6. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2019. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Igen :)
2019. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valamelyikotok akkor kerlek fejtse ki errol a velemenyet miert is igen vagy nem! 😂🙏🏽
2019. júl. 7. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Skorpió a holdam és nagyon-nagyon vonzanak a Bika jegyűek. Továbbá a napjegyem Kos és a Mérleg holdúak nagyon rám vannak kattanva. De olyan is volt már, hogy Bika volt a másik holdja az enyém meg Skorpió és tök jól megértettük egymást.
2019. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt:)

Lehet benne akkor valami, mert nekem is hasonlo tapasztalataim voltak, tobb vizonto palim is volt rak letemre( oroszlan holdjegy) es raadasul tobbnyire a holdjuk is vizonto volt! Egy bikam volt utoljara neki szintugy vizonto holdja van, raadasul skorpio aszcendenssel! Nekem bika az aszcendensem... de jelenleg az agyamra ment megtudnam pedig regota nem foglalkozunk a masikkal neki pedig meg igy is sikerul az agyamra mennie:) szornyu!

2019. júl. 7. 22:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!