Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telekinézis hogyan tudom...

Telekinézis hogyan tudom megfelelően gyakorolni?

Figyelt kérdés
Már papír galacsint elmozgatom egy picit de ritkán sikerül. Hogyan és miként tudnám helyesen gyakorolni úgy hogy legyen is valami kisebb nagyobb sikerem? SZKEPTIKUSOK, NEM HOZZÁÉRTŐK NE írjanak!!

2019. júl. 29. 16:25
 1/10 anonim válasza:
100%
Engem meg az érdekelne hogy tudod a galacsint mozdítani. Mit csinálsz pontosan?
2019. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
27%
LoL
2019. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ******?! ***** válasza:
15%
Naponta próbáld meg többször, szorosan koncentrálva (tale)kinézéssel. Talán egy napon tévébe is kerülhetsz vele, én szurkolok neked!
2019. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Lsd
2019. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, hogy csinálod?
2019. júl. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Próbálgattam és egyszer csak elmozdult. Elgurult a másik felére.
2019. júl. 30. 07:53
 7/10 A kérdező kommentje:
És könyörgöm SZKEPTIKUSOK NE ISMÉTLEM NE ÍRJANAK!!! És nem vicc vagy kitaláció ez!
2019. júl. 30. 07:54
 8/10 anonim válasza:
Én is meg szeretném tanulni, amúgy külföld vagyok Szlovákiában élek és van egy Csehországi srác aki ezel foglalkozik van youtube csatornája, vanak itt rövidebb videók, van egy olyan videója ahol el mondja hogy mire gondoljunk amikor meg szeretnék mozdítani egy tárgyat, ezt a videót később meg nézem és leírom mit mond benne hátha segítek valakinek ezzel, youtube csatornája https://www.youtube.com/channel/UCmk0TZuLSLA-T9bqPYSqw-g
2019. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És nem szolvákia hanem felvidék igaz testvér?
2019. júl. 30. 11:46
 10/10 anonim válasza:
Igen felvidék. Na akkor a srác arról beszélt a videóban hogy, ha valamit meg akarsz mozdítani akkor nem lehet elképzelni mer ha elképzeled akkor csak arra a 1 tárgyra gondolsz amit el akarsz mozdítani. Amikor meg szeretnél valamit mozdítani akkor kell hined abba hogy meg tudod mozdítani, de ne lehet mondogatni magadban hogy „ mozdulj meg!" Mer a testedet kell figyelned és azt mondta hogy ha meg akarod mozdítani a kezed akkor nem gondolkosz róla nem? Na és így kell ezt csinálni nem lehet rajta gondolkodni, azt mondta még hogy ha meg akarod mozdítani akkor az úgy lesz hogy pl: megmozdítod a egyik ujjad és mindha azzal a egy mozdulattal elmozdulna a tárgy egy láncreakcio, úgy kell elképzelni mint egy izmot ami a kezedben van.
2019. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!