Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek mit jelent ez az...

Matúz Péter kérdése:

Nektek mit jelent ez az idézet? "Néha el kell veszned ahhoz, hogy megtaláld Önmagad! "

Figyelt kérdés

Sokat ment az a gondolat a fejemben, hogy:

"el fogok veszni"

Talán mert olyan félelmetesen hangzik.

Szeretném megfejteni, akinek van ötlete, írjon.

32/F



2019. aug. 1. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:

"elkallódni megkerülni

ez volt teljes életem

jó volt tengerparton ülni

habok játszottak velem"

[link]

2019. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Amikor a legelveszettebbnek érzed magad, akkor jut eszedbe elmélyedni magadban, egyébként jó dolgodban eszedbe sem jutna magasabb síkon gondolkodni. Nekem ezt.
2019. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Elveszíteni az elméd által alkotott önképedet, hogy a lelked megmutathassa valódi Önmagad.
2019. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Velem ezt történt. Feloldottam az egóm, és ami maradt, az semmi, ami benne van minden.
2019. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha egy erdőben lennél kiút nélkül és akkor kénytelen vagy elgondolkodni és magadba szállni, mert nem kötnek le világi dolgok.


A remeték, bölcsek is elvonulnak, mert csak a lecsendesült elme képes meghallani a belső hangot és megtalálni önmagát....


Aki állandóan csak a világgal foglalkozik és másoknak akar megfelelni, a fogyasztást kiszolgálni és agymosásban él (média, facebook, TV, bulik, haverok stb) az nem ér rá igaz önmagával foglalkozni.


Ezért annyi spirituálisan alacsony szinten mozgó ember, aki csak azt hiszi, hogy él, de a megélhetési küzdelem, vagy örökös szórakozás, pótcselekvések figyelemelterelés igazi önnön valójától.


Amikor bezárkózik vagy elvonul, nem lehet elérni, "elveszik", valójában akkor kerül meg önmaga számára.


Nekem ezt jelenti.

2019. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Filléres oraveci bölcsesség, amit jobb esetben csak a facebookon szórnak, rosszabb esetben egyesek magukra is tetoválnak.
2019. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valakinek egy olyan hibája, ami az életét igenerősen negatívan befolyásolja, de ő ezzel nem foglalkozik, vagy nem feltűnő neki (de esetleg másnak kitűnik a dolog), akkor rendszerint "kell"(?) történnie egy olyan dolognak, ami igazán elgondolkodtatja az illetőt, és ez már változást eredményez(het) nála.
2019. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Olyan helyzetbe kell kerülnöd, ahol csak magadra számíthatsz, és akkor rájössz, hogy mire vagy képes.
2019. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Nekem az en eletem igy alakult teljesen :D anyukam eleg fiatalon szulte a batyamat(16), es emiatt engem nem engedett meg 18 evesen sem bulizni. Tudom nem letfontossagu de amikor 16 eves korodban mindenki mehet csak te nem... oktalanul... elegge meg tudja viselni a tiniket. Nem is igazan tudtam mit kezdeni magammal, nem tudtam mit akarok az eletemtol.. nem mondom h a buli hiany miatt, inkabb nem talaltam a helyem. 22 evesen elkoltoztem es bepotoltam mindent. Kezdtem elveszni. Rossz tarsasag, buli hegyek, karos szenvedelyek...

1 ev ment igy, de kokemenyen. Sokan azt gondoltak itt a vege nem lesz belolem semmi. 23 evesen meguntam ezt az eletformat, tenyleg elvoltam veszve. 1 normalis ember nem volt korulottem, a barataimtol elfordultam, a csaladomtol is... marha nehez volt de megtalaltam magamat. 27 eves vagyok, cegem van, hobbim van, szeretem magam, vannak celjaim, ismerem magamat.

Vmi ilyesmit mond nekem ez az idezet is.. :)

2019. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!