Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegnap este mi volt ez?

Tegnap este mi volt ez?

Figyelt kérdés

Tegnap, amikor MAJDNEM aludtam, éreztem és hallottam, hogy valaki a 'derékcsontomat' kopoktatta, és amikor felkeltem, egy pillanatra egy kisfiút láttam. A másik eset is ezen az éjjelen történt, csak akkor csak láttam, és nem ért hozzám de méghozzá egy kislány volt.. Aztán egy kicsit nehezen aludtam el.

Mi volt ez? Mert a kölykök nem látszódtak rosszatakaróknak kicsit sem. A kislány meg egyértelműen mosolygott. A kisfiú ahogy láttam, fiatalabb volt.


Mik voltak ezek? Vagy kik?



#kisfiú #kislány #fiatal #mosoly #éjjel #medencecsont #derék csont #nem rosszatakaró
2019. aug. 12. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Félig aludtál, félig már ébren voltál.

Amúgy hipnagóg észlelések.

2019. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Mivel már én is "láttam" szellemet, ezért nem csak hiszem, hanem TUDOM hogy vannak szellemek. Tapasztalat, de én borzalmasan megijedtem! Én éjjel, pizsamában futottam át a szomszédba..nagyon megijedtem. Te nem ijedtél meg? Lehet azt szeretnék, hogy segítsd át őket a fénybe. Valami oknál fogva itt ragadtak két világ között. A ház ahol történt a jelenés régi? Ki volt az előző tulaj? Vagy a másik, hogy az elmúlt hónapokban, években nem halt meg rokon? Barát, vagy jó ismerős?
2019. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Mókáztak veled, az alakok az elméd kivetülései voltak.
2019. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Reggel megnéztem. Semmi olyan se volt, amik hasonlítanak a gyerekekre..
2019. aug. 12. 14:35
 5/6 anonim válasza:
A skrizofréniával szerzett ismerőseid. :)
2019. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs skrizoféniám .
2019. aug. 13. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!