Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon megijedtem tegnap...

Nagyon megijedtem tegnap este, lehet, hogy egy sátáni vagy egy isteni jelet kaptam?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy tegnap olvastam egy oldalt a neten, ami arról szólt, hogy egy sátánista kapcsolatba lépett az ördöggel és leírta, hogy pontosan miket osztott meg vele a sátán, ebből kiderült, hogy valójában az isten az igazi rossz és a bibliából is voltak bizonyítékok, amik velem teljesen elhitették, hogy isten nem az akinek hisszük.... soha nem voltam hívő ember de keresztény most már ott tartok, hogy a sátánban kezdek hinni, mivel, ahogy ezt a szöveget elolvastam elment az áram abban a pillanatban amikor a végére értem, és nem is jött meg pontban éjfélig... több órás áramszünet volt, de én láttam egy fehér alakot elsuhanni a szobámból aki fényes volt....

Kíváncsi vagyok mindenki véleményére!


2013. jún. 19. 10:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Talán meg tudnád mutatni azt a szöveget?
2013. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Igen itt van a szöveg:

[link]

viszont angolul van.....

2013. jún. 19. 10:42
 3/22 anonim ***** válasza:

Jajjj a biblia...

Ha már elkezdel hinni annak a valóság tartalmán, akkor a legészszerübb értelmezését célszerü komolyan venni, mégpedig

Az istenek bizony földönkívüliek voltak... Szörnyü, nem?

2013. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 justfly válasza:
Minden dolognak ára van!
2013. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A fenébe, én elvolastam most, és sehol az áramszünet!!

Még Sátán is várat magára :S

2013. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg hü lyegyerek! A sátán nem fehér, hanem fekete. És elveszi a maradék eszedet is.
2013. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Engem meggyőzött szerintem azért történt, nem tudom, hogy mi volt az a fehér alak, de lehet hogy csak a keresztények ábrázolják a sátánt gonosznak és sötétnek....
2013. jún. 19. 11:08
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha fehér volt, akkor valószínűleg Isten jött bosszút állni amiért megtagadtad!
2013. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem pontban éjfélkor jött vissza.


Ugyebár az időt az órán nézed. Ha az óra újra/először áramot kap, 00:00-t fogsz látni rajta.

Így lehet, hogy 10-kor ment el az áram, és fél órát marad ki. Az óra 00:00-t fog mutatni.


Kivéve ha számítógépes/telefonos/okostévés órát néztél

2013. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy éjfélkor jött vissza az áram, hogy a TV-bekapcsolt, erre felkeltem a faliórán néztem meg ami elemmel működik...
2013. jún. 19. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!