Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztalatok quija táblàval...

Tapasztalatok quija táblàval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nektek bevált? Tapasztalatok, észrevételek érdekelnének

2019. aug. 20. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ouija tablara gondoltal szerintem, es nagyon nem ajanlom. Nem azert mert nem mukodik, hanem azert mert ha mukodik, akkor nagyon sok minden rosszul sulhet el.


Mivel ennek az informacionak sem voltal a birtokaban gondolom a lelked nincs felkeszitve a spiritualis munkara igy nem ezzel kezdenem a helyedben.

A gond az az ouija tablaval, hogy olyan osszekottetesbe lepsz az entitasokkal (vagy szellemekkel ha igy jobban tetszik) ami lebontja minden vedelmi faladat.

Jobb esetben csak egy energiavampirt szedsz ossze, rosszabb esetben...jobb bele sem gondolni.

Mas entitasokkal rengeteg fele modon lehet kommunikalni, ha fejlodsz spiritualisan idovel latni fogod oket es beszelgetni tudsz veluk, mint pl siman az emberekkel.

Akiknek uzenete van szamodra azok megkeresnek.

A legegyszerubb mod kezdo letedre hogy kerd meg azt akivel beszelni akarsz, hogy latogasson meg almodban es ott tudtok majd beszelni. De lehet hogy nem hallja meg a hivasod szoval nem garantalt ezzel semmi, csak ez a legegyszerubb.


Megegyszer-az ouijat keruld, akkor is ha magasabb szinten vagy. Ertelmetlen hasznalni es emellett tele van veszelyekkel.

2019. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

13 éves korom óta érdekel az okoult és kb 17 éves korom óta foglalkozom is vele ill. egy ideje már élem minden napjaim.


Védőaura és auratisztîtàs.


Minden spirituális folyamat első lépése a védelem, ezeket minden nap csilálom. Tapasztalatom a oquija táblával azonban nincs.

2019. aug. 20. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Marketing fogás ami az ilyen beképzelt embereket etet, hogy adják a pénzüket egy haszontalanságért.
2019. aug. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahogy mondtam akarmilyen vedelmet epitesz fel magadnak, a tabla kozted es az entitas kozott teljesen lebontja ezeket a falakat.

Ezert nem ajanlatos, veszelyes.

A kommunikacio tobbi formajat gyakorold inkabb:)

2019. aug. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj, de ez egy óriási fa***szsáh, hogy "lebontja" a védelmet, hisz a védelemnek épp az a lényege hogy véd...


Honnan veszel ekkora, égbekiáltó hülyeséget amúgy? ( Màr bocs a fogalmazás ért )

2019. aug. 21. 06:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Azert bontja le a vedelmedet mert ahogy mindketten hozzaertek a tablahoz osszekot titeket.

Es akit odaidezel vele az valoszinuleg nem lesz jo kedveben mert akarata ellenere odarangattad a tablahoz; gondolom nem akarsz olyannal osszekottetesben lenni, aki nem eppen baratsagos.


De ez csak az amit en tudok, ha te mashogy gondolod, vagy nem szeretned figyelembe venni amit mondtam akkor csinalj amit szeretnel.

A te eleted, a te utad, en csak atadtam a tudasom, azt kezdesz vele amit akarsz.

2019. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Màr ne haragudj, de jelenleg azon vagyok kiakadva, hogy egy akkora, égbekiabáló f****sávot írtál le, hogy szerintem ...szerintem azt se tudod mi mire szolgál.

Szerintem csak összeolvastál valamit szemetet az interneten a témával kapcsolatban, ami "hihetőnek" bizonyult számodra éssssss ennyi, ja és amit azóta is hajtogatás saját magadnak és talán màsiknak is ( ezt majdnem kihagytam ).


Történet vége

2019. aug. 21. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodjá le
2019. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyugodt vagyok, csak dühítő, hogy ennyire igyekeznek bemocskolni valakit, ami rohadtul nem úgy van. Ennyi.
2019. szept. 14. 11:41
 10/11 anonim ***** válasza:
¶-¶
2019. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!